eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Čína nemá zdaleka všechny hvězdy! TOP 10 hráčů, o které usilovala marně

📁 Aktuálně, Homepage, Hráči, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔16.2.2016

oscar_ardaturan_top10hracucinamarne_kolazhattrickuKoho všechno chtěla nalákat Čína?

Alex Teixeira za 37,5 milionu liber, Jackson Martínez za 31,5 mil. Ł, Ramires za 21 mil. Ł. Cestu do čínské Super League si během zimního přestupového okna našlo několik hvězd, u kterých se to rozhodně dopředu nečekalo!

Čínským klubům ale nevyšel ani zdaleka každý krok, který udělaly. Plány byly daleko větší! Tamní ligu mělo posílit mnohem více hráčů, a dokonce měla padat i daleko větší čísla co se přestupových částek týče!

Vybrali jsme celkem 10 evropských hvězd, které v lednu/únoru údajně lukrativní nabídku až z daleké Asie dostaly, na obrovské sumy se ale nalákat nenechaly. O koho jde?

Oscar (Chelsea)

chelsea_logo85x85V médiích se během ledna spekulovalo o zájmu turínského Juventusu, nakonec ale nabídka za Oscara dorazila do Londýna až z daleké Číny! A jednalo se o skutečně lukrativní sumu, klub Jiangsu Suning údajně nabízel za brazilského středopolaře neuvěřitelnou částku 58 milionů liber. Chelsea však nekývla.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace