eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Chelsea si myslí, že hraje se Spartou. To je pro Slavii dobrá zpráva!

📁 Aktuálně, Blogy, Domácí fotbal, Evropské poháry, Homepage, Pavel Procházka, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔3.4.2019

Chelsea nejprve nabízela lístky na Spartu místo na Slavii.

ÚTERNÍ RÁNA PAVAL PROCHÁZKY – Pamatujete si ještě, jak se po losu čtvrtfinále Evropské ligy všichni slávisté včetně trenéra Jindřicha Trpišovského radovali, že hrají s Chelsea? Záběry z kabiny, které pustil na Twitter klubový šéf Jaroslav Tvrdík, obletěly fotbalové Česko. Hlavně křepčící Michael Ngadeu měl po losu druhé Vánoce. Chelsea? Té je nějaký pražský klub úplně šumafuk. Jak se včera ukázalo na webových stránkách londýnského klubu, v Chelsea si totiž myslí, že hrají se Spartou!

A nebyl to Apríl. Chelsea totiž od pondělka 1. dubna láká na nákup lístků na odvetné čtvrtfinále Evropské ligy (ve čtvrtek 18. dubna) s českým týmem. Slavii si ale přátelé z Londýna spletli s konkurenční Spartou. Hodinky, nebo holínky, obojí se natahuje, tak co? Oba kluby přece začínají na „S“ a jsou z Prahy.

„Zítra (tedy v úterý) půjdou do prodeje lístky na domácí zápas Evropské ligy proti Spartě Praha,“ píše se ve sdělení na oficiálním webu Chelsea. To, že Slavia v osmifinále Evropské ligy vyřadila v březnu pětinásobného vítěze této soutěže, arogantní představitelé klubu, který postavil na pořádné evropské nohy až ruský oligarcha, dnes občan Izraele, Roman Abramovič, nejspíš ani nepostřehli.

To ale může být pro Slavii velká výhoda, za daného stavu vnímání soupeře lze očekávat ze strany Chelsea podcenění, až přílišný klid a sebejistotu.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: uefa.com)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace