eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Cesta vzhůru! TOP 3 týmy, které letos v Synot lize překvapily

📁 Domácí fotbal, Homepage, Synot liga, Topstory 🕔18.5.2016

josefhusbauer_vdresuslaviebezmice_slavia_cz

V zimě přišel do Slavie i Josef Hušbauer

Třicet kol uplynulo jako voda a brány českých stadionů se na pár měsíců uzavřely. Byli jsme svědky mnoha skvělých zápasů, ale i neméně kontroverzních rozhodnutí rozhodčích.  Jako každý rok, i letos jsme byli svědky mnoha vzestupů i pádů jednotlivých týmů.  Které tři týmy pozitivně překvapily?

3) SK Slavia Praha, 5. místo, 52 bodů

Loňskou sezonu skončili sešívaní na jedenáctém místě a vypadalo to, že trápení tradičního celku bude ještě několik let pokračovat. Navíc se klub během léta nacházel na pokraji insolvence a vážně hrozilo, že Slavia úplně zmizí z fotbalové mapy. Záchrana přišla za minutu dvanáct, ale o tom už byly napsány mraky článků.

Důležitější je, že trenéru Uhrin dokázal dokončit podzim na pátém místě i s velmi úzkým kádrem. Na jaře se od sešívaných čekaly velké věci a je pravda, že posílený kádr vyjma posledních tří kol nepředváděl úplně takové výkony, jaké se čekaly. Tak čí tak, výsledkem je páté místo, což je po mnoha hubených letech solidní počin. Velké plus je i zapracování mladých hráčů jako Souček nebo Mihálik.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Plakátové číslo s kronikou právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace