eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Český fotbal nezbrzdil nedostatek talentů, ale zlodějna

📁 Aktuálně, Blogy, Domácí fotbal, Fanoušci, Homepage, Pavel Skramlík, Topstory 🕔15.10.2016

Czech 1,000 penize crown banknotes , 2011Český fotbal nezbrzdil nedostatek talentů, ale zlodějna.

PSALI JINDEV současné atmosféře bědování nad stavem českého fotbalu na klubové profesionální a reprezentační úrovni chybí ve všech analýzách jedna důležitá odpověď. A to na otázku, kdo je viníkem, když prakticky všechny kluby od okresních přeborů mají mládežnické celky (bez nich se ani nemohou přihlásit do soutěží), profesionální kluby mají velké základny a akademie od přípravek až po starší dorost a juniorky.

Nejčastěji se na to odpovídá povzdechy, že v Čechách jsou slabší generace talentů a na kvalitní výchovu mládeže nebylo dost peněz. Není to pravda. Holá a zcela pravdivá odpověď je jen jedna: mládežnický fotbal byl doslova vykradený. Peněz se do něj dostalo relativně dost.

Stohy důkazů!

Vykrádal se dlouhá léta od roku 1990. A nikdo za to nebyl nikdy postižen. Zato teď je důsledky postižen celý fotbal. Někdo namítne – to se snadno řekne, ale dokaž to!

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: isifa.com / Petr Student)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace