eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Česká reprezentace: Bídu roku ukončila až resuscitace

📁 Aktuálně, Časopis, Časopis - archiv, Domácí fotbal, Fanoušci, Homepage, Reprezentace, To nejlepší z HATTRICKU, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔22.12.2018

Česko neprožilo zrovna nejlepší fotbalový rok.

UPOUTÁVKA – Česko už zná, s kým se utká v kvalifikaci o EURO 2020. Fotbaloví potentáti se ale mohou také ohlédnout za rokem 2018. Ten mnoho radosti na úrovni reprezentace nepřinesl. Vlastně až závěr roku a resuscitace Jaroslavem Šilhavým coby koučem přinesla trochu radosti. Po dnech smutku při nadvládě Karla Jarolíma.

Jinak to byl rok pod psa, nejhorší v samostatné historii od vzniku Česka. Důkladně se tím zabývá analýza magazínu HATTRICK. V ní se mj. píše: V deseti zápasech vstřelila česká reprezentace pouhopouhých jedenáct branek (z toho čtyři do sítě neškodných čínských nazdárků). Naopak tým jich dostal hned šestnáct a to se vyhnul, snad jen s výjimkou Uruguaye a Ruska, týmům širší světové špičky. Nejméně vstřelených a nejvíce inkasovaných gólů za dobu existence samostatné české reprezentace! Tak děsivou bilanci, poprvé s minusovým znaménkem, Česko nemělo od roku 1994. Takže pokud Jaroslav Šilhavý, obrazně řečeno, vystřelil tým na hrušku, je potřeba z ní urychleně slézt. A co dál? Pokračovat v tom, co nový kouč reprezentace započal.

Součástí analýzy je i kompletní přehled výsledků za rok 2018 a také komentář k nově vzniklé Lize národů, která by podle nás mohla být vodítkem do let budoucích a to nejen v Evropě.

To vše najdete v magazínu HATTRICK, který je nyní na prodejních pultech.

-red-

(zdroj fotky: facebook.com/narodak)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace