eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Česká liga začíná pozdě. V červenci nic, na fandy se kašle: zas budou mrznout v zimě!

📁 Blogy, Domácí fotbal, Het liga, Homepage, Pavel Procházka, Topstory 🕔22.6.2017

Jaromír Šeterle by byl pro dřívější ligový start.

ČTVRTEČNÍ OFSAJD PAVLA PROCHÁZKY – Očekávalo se, že nový ligový ročník 2017/2018 začne alespoň předposlední červencový víkend, tedy 22. července. Zvlášť, když představitelé FAČR, LFA i klubů vášnivě mluvili o tom, jak je třeba zkrátit letní pauzu, začít nejvyšší soutěž už v půlce července a mít v Česku jen jednu přípravu – a to zimní.

Zvlášť v lichých letech, kdy se nehraje MS ani ME (jen ME do 21 let – a to pro většinu týmů skončí už v sobotu 24. 6., pro semifinalisty 27. 6. a pouze pro finalisty 30. 6.). Ostatně navrhoval to manažer reprezentačního áčka a „21“ Jaromír Šeterle, který tak oživil svou starou myšlenku, ještě když v 90. letech působil ve Slavii.

Jenže skutek utek, z pro mě nepochopitelných důvodů začne nový ligový ročník až poslední červencový víkend, tedy 29. července 2017. Jeden z nejkrásnějších měsíců v této zemi, kdy jsou zpravidla největší návštěvy, se nebude hrát, zato budou diváci, tedy spíše jen hrstka otužilců, nahnáni do ochozů ještě v prosinci, a pak už 17. února 2018. Všechno pro diváka?

To určitě!

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: slavia.cz)

 

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace