eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Česká liga má nový název! Po Gambrinusu či ePojištení.cz ponese jméno firmy Het

📁 Domácí fotbal, Het liga, Homepage 🕔21.6.2017

Nové logo české nejvyšší soutěže.

Dříve než v minulém roce získala česká nejvyšší fotbalová soutěž jméno nového generálního sponzora. Zatímco vloni dostala název až pár dní před startem nového ročníku, letos je známý už s předstihem. Po firmách Gambrinus, Synot a ePojištění.cz ponese od ročníku 2017/18 název Het liga.

Jednatel společnosti Het, jednoho z největších výrobců nátěrových hmot v České republice, Jiří Sokol stvrdil ve středu svým podpisem smlouvu o generálním partnerství s Ligovou fotbalovou asociací. „Fotbal je světovým fenoménem a i česká nejvyšší fotbalová soutěž je předmětem každodenní pozornosti napříč naší společností,“ řekl Sokol.

A dodal, že Het se rozhodla stát se generálním partnerem české nejvyšší soutěže především z marketingových důvodů. „Když jsme se dozvěděli, že existuje šance jednat se Stesem a s Ligovou fotbalovou asociací o tomto partnerství, rozhodli jsme se k jednání přistoupit. Vždyť nadcházející ročník nabídne velikou bitvu o přímý postup do Champions League a již tak sledovaná soutěž slibuje ještě větší dramatičnost,“ vysvětlil Sokol.

Předseda Ligové fotbalové asociace Dušan Svoboda.

Obě strany se rozhodly nezveřejňovat sumu ani jiné detaily smlouvy. Jak prozradil jednatel firmy Het, jde z pohledu společnosti o dosud nejvyšší vydanou částku do propagace značky v její historii.

„Jsem nesmírně rád, že se nám podařilo v nelehké době sehnat k české nejvyšší soutěži generálního partnera s takovým časovým předstihem, ještě před začátkem nové sezóny. Kvitujeme fakt, že se s českou fotbalovou ligou spojuje tradiční česká společnost,“ sdělil předseda Ligové fotbalové asociace Dušan Svoboda.

-red-

(zdroj fotek: LFA, Michal Šula/MAFRA/profimedia.cz)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace