eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Česká fotbalová liga – „Žumpa – 3.liga“!

📁 Aktuálně, Blogy, Domácí fotbal, Homepage, Pavel Procházka, Topstory 🕔1.11.2018

Česká fotbalová liga – „Žumpa – 3.liga“! (ilustrační foto)

ČTVRTEČNÍ OFSAJD PAVLA PROCHÁZKYNejen sociálními sítěmi nyní rezonuje úterní otevřený dopis Petra Špačka, předsedy oddílu kopané TJ Sokol Živanice, reagující na aktuální dění v České fotbalové lize. Vzhledem k závažnosti situace jej uveřejňujeme celý, bez úprav a krácení. Je vskutku alarmující:

Vážení sportovní přátelé,
rád bych se s vámi podělil o své pocity z působení našeho týmu TJ Sokol Živanice ve třetí nejvyšší fotbalové soutěži v této zemi – České fotbalové lize, kterou bych ale označil spíše jako „Žumpa – 3.liga“.

Sudety po odsunu

V roce šedesátého výročí vzniku našeho oddílu jsme si nadělili dárek v podobě postupu z divize C do třetí nejvyšší soutěže českého fotbalu a všichni (hráči, realizační tým a příznivci) se těšili na soutěž, ve které se bude hrát pěkný fotbálek na pěkných stadionech. Skutečnost je úplně jiná. Soutěž se hraje většinou na hřištích, jejichž povrchy by nesnesly srovnání s většinou krajských, ba dokonce ani okresních hřišť v Pardubickém kraji. Zázemí pro hráče i diváky většinou spíše připomínají Sudety po odsunu.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: fifa.com)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace