eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Češi, snažte se! 4 faktory, ve kterých se repre musí zlepšit

📁 Domácí fotbal, Reprezentace, Topstory 🕔9.4.2016

Czech Republic v USA - International FriendlyČekat nebo nečekat na Tomáše Rosického?

Na rovinu: pokud česká reprezentace na blížícím se Euru předvede stejné výkony jako v přípravě se Skotskem a Švédskem, se zlou se potáže. Nemastná a neslaná hra, kterou naši předvedli, by na velkém turnaji byla pro smích a pro Španěly, Chorvaty i Turky snadným soustem.

Nyní je dost možná poslední možnost zamyslet se a vyvarovat se chyb. Samozřejmě nechceme radit trenéru Vrbovi, jehož práce si vážíme. Chceme jen upozornit na to, co je fotbalové veřejnosti patrné na první pohled…

Najít špílmachra

Tomáš Rosický je skvělý hráč, o tom žádná. Málokterý trenér by ho nechtěl, jenže tým, který na 35letého, věčně zraněného hráče čeká jako na spasitele, by měl přemýšlet  i o alternacích a určit jako jasného lídra někoho jiného.

Už v kvalifikaci chyběl Čechům hráč, který by v případě nouze (a že takových chvil bylo) vzal všechno na sebe. Jako hlavní alternace za Rosu je Darida, potažmo Dočkal nebo Kolář. Je však nutné vybrat jednoho a hru mu přizpůsobit.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace