eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Černá Hora–Česko, Slavia se Slováckem, Sparta ve Zlíně, Plzeň v Jablonci, Barcelona – Valencie, Lipsko – Bayern!

📁 Aktuálně, Homepage, Televizní program, Topstory 🕔9.9.2019

Televizní fotbalový program od pondělí 9. září do pondělí 16. září 2019

PONDĚLÍ 9. ZÁŘÍ 2019

13.45 (záznam, výkop v neděli v 18.00): Arménie – Bosna a Hercegovina (utkání 6. kola kvalifikace ME 2020) – Sport 1.

15.45 (záznam, výkop v neděli v 18.00): Gruzie – Dánsko (utkání 6. kola kvalifikace ME 2020) – Sport 1.

17.45 (výkop 18.00): Ázerbájdžán – Chorvatsko (utkání 6. kola kvalifikace ME 2020) – Sport 1. Záznam ve 2.00 hodin.

20.00: TIKI-TAKA SPECIÁL 1 (talk show – výběr z prvních osmi kol české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

20.20 (výkop 20.45): Maďarsko– Slovensko(utkání 6. kola kvalifikace ME 2020) – slovenská RTVS 1 (Jednotka). Sport 1 záznam ve 24.00 hodin.

20.30 (výkop 20.45): Severní Irsko – Německo (utkání 6. kola kvalifikace ME 2020) – Sport 1. Německá RTL ve 20.15 hodin.

20.30 (výkop 20.45): Polsko – Rakousko (utkání 6. kola kvalifikace ME 2020) – Sport 2. Rakouská ORF 1 ve 20.15 hodin, polská TVP 1 ve 20.30 hodin.

22.45: Fotbal extra (aktuální zpravodajství před kvalifikačním utkáním ME 2020 Černá Hora – Česko) – ČT Sport.

23.00: Zpravodajství z pondělních utkání kvalifikace ME 2020 – Sport 1.

 

ÚTERÝ 10. ZÁŘÍ 2019

8.45: Fotbal extra (aktuální zpravodajství před kvalifikačním utkáním ME 2020 Černá Hora – Česko) – ČT Sport.

13.00: TIKI-TAKA SPECIÁL 1 (talk show – výběr z prvních osmi kol české Fortuna:ligy) –  O2 TV Fotbal.

20.15 (výkop 20.45): Černá Hora –Česko (utkání 6. kola kvalifikace ME 2020 v Podgorici) – ČT Sport. Sport 1 záznam ve 24.00 hodin.

20.30 (výkop 20.45): Anglie – Kosovo(utkání 6. kola kvalifikace ME 2020) – Sport 1.

20.30 (výkop 20.45): Litva – Portugalsko (utkání 6. kola kvalifikace ME 2020) – Sport 2.

23.00: Zpravodajství z úterních utkání kvalifikace ME 2020 – Sport 1.

 

STŘEDA 11. ZÁŘÍ 2019

8.20 (záznam, výkop v úterý 20.45): Černá Hora –Česko (utkání 6. kola kvalifikace ME 2020 v Podgorici) – ČT Sport.

 

ČTVRTEK 12. ZÁŘÍ 2019

17.05: Studio fotbal – Extra (pozvánka na 9. kolo české Fortuna:ligy) – ČT Sport. Repríza ve 23.50 hodin.

21.35: Dohráno plus (analýza po zářijovém dvojutkání Česka v kvalifikaci ME 2020) – ČT Sport.

 

PÁTEK 13. ZÁŘÍ 2019

7.30:Dohráno plus (analýza po zářijovém dvojutkání Česka v kvalifikaci ME 2020) – ČT Sport.

13.35: Šan-tung Lu-neng Tchaj-šan–Šanghaj SIPG (utkání 24. kola čínské Superligy) – Arena Sport 1.

17.40 (výkop 18.00): Sigma Olomouc – Slezský FC Opava (utkání 9. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport. Záznam v 1.10 hodin.

18.25 (výkop 18.30): SpVgg Greuther Fürth – SV Wehen Wiesbaden (utkání 6. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): Karslruher SC – SV Sandhausen (utkání 6. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 2.

18.55 (výkop 19.00): OSC Lille – SCO Angers (utkání 5. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 1. NOVA Sport 2 záznam v 9.00 hodin.

19.30: Galatasaray Istanbul – Kasimpasa (utkání 4. kola turecké Superligy) – Sport 1.

20.25 (výkop 20.30): Fortuna Düsseldorf – VfL Wolfsburg (utkání 3. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): SC Amiens – Olympique Lyon (utkání 5. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

20.40 (výkop 20.45): FC Derby County – FC Cardiff City (utkání 8. kola anglické druhé ligy/Sky BET Championship) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

20.55 (výkop 21.00): Real Mallorca – Athletic Bilbao (utkání 4. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2.

 

SOBOTA 14. ZÁŘÍ 2019

12.50 (výkop 13.00): Zbrojovka Brno – SK Líšeň (utkání 8. kola druhé české ligy/FNL) – ČT Sport.

12.55 (výkop 13.00): Real Madrid – UD Levante (utkání 4. kola španělské La ligy) – Digi Sport 1. Digi Sport 3 záznam ve 22.25 hodin.

12.55 (výkop 13.00): SC Regensburg/Řezno – VfB Stuttgart (utkání 6. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 2.

12.55 (výkop 13.00): 1. FC Heidenheim – Holstein Kiel (utkání 6. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 3. Záznam ve 20.00 hodin.

13.25 (výkop 13.30): FC Liverpool – FC Newcastle United (utkání 5. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

13.35: Kuang-čou R&F–Tchien-ťin Čchüan-ťien(utkání 24. kola čínské Superligy) – Arena Sport 1. Záznam ve 22.45 hodin.

14.55 (výkop 15.00): ACF Fiorentina – Juventus Turín (utkání3. kola italské Serie A) – Digi Sport 2. Záznam ve 22.45 hodin.

15.25 (výkop 15.30): Borussia Dortmund – Bayer 04 Leverkusen (utkání 4. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.

15.25 (výkop 15.30): 1. FC Kolín nad Rýnem – Borussia Mönchengladbach (utkání 4. kola německé bundesligy) – Digi Sport 3.

15.55 (výkop 16.00): Manchester United –FC Leicester City (utkání 5. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

16.20 (výkop 16.30): Slovan Liberec – FK Teplice (záznam ve 23.30 hodin), FK Mladá Boleslav – 1. FK Příbram (utkání 9. kola české Fortuna:ligy) – streaming O2 TV Fotbal.

17.00: FC Red Bull Salcburk – TSV Prolactal Hartberg (utkání 7. kola rakouské Tipico bundesligy) – Arena Sport 2.

17.25 (výkop 17.30): FC Paris Saint-Germain – Racing Štrasburk (utkání 5. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2. NOVA Sport 1 záznam ve 23.50 hodin.

13.45 (výkop 14.00): FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa – FC Nitra (utkání 8. kola slovenské Fortuna ligy) – slovenská RTVS 2 (Dvojka).

17.55 (výkop 18.00): SSCNeapol – Sampdoria Janov (utkání 3. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

18.25 (výkop 18.30): FC Norwich City – FC Manchester City (utkání 5. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

18.25 (výkop 18.30): RB Lipsko – Bayern Mnichov (utkání 4. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): Real Sociedad San Sebastián – Atlético Madrid (utkání 4. kola španělské La ligy) – Digi Sport 2.

18.30: RKC Waalwijk – PSV Eindhoven (utkání 6. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1. Záznam v neděli v 9.00 hodin.

18.30 (výkop 19.00): Slavia Praha – 1. FC Slovácko (utkání 9. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal. O2 TV Fotbal záznam v neděli v 11.00 hodin.

19.55 (výkop 20.00): Stade Brestois – FC Stade Rennes (utkání 5. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2. Záznam v neděli 9.00 hodin.

20.00: Benfica Lisabon – Gil Vicente (utkání 5. kola portugalské Primeira Ligy/NOS) – Sport 1.

20.30 (záznam, výkop 16.00): Tottenham Hotpsur – FC Crystal Palace (utkání 5. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

20.40 (výkop 20.45): Inter Milán – Udinese Calcio (utkání 3. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

20.45: Ajax Amsterdam – SC Heerenveen (utkání 6. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): FC Barcelona – FC Valencie (utkání 4. kola španělské La ligy) – Digi Sport 1.

21.50 (výkop 21.45): Chicago Fire – FC Dallas (utkání americké MLS) – NOVA Sport 1.

22.25 (záznam, výkop 16.00): FC Wolverhampton Wanderes – FC Chelsea (utkání 5. kola anglické Premier League) –   Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

22.30: Vitoria Guimaraes – FC Rio Aves (utkání 5. kola portugalské Primeira Ligy/NOS) – Sport 1.

23.00 (záznam, výkop 15.30): 1. FSV Mainz/Mohuč 05 – Hertha BSC Berlín (utkání 4. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.

1.35 (výkop 1.30): Philadelphia Union – Los Angeles FC (utkání americké MLS) – NOVA Sport 1. NOVA Sport 2 záznam v neděli v 9.00 hodin.

 

NEDĚLE 15. ZÁŘÍ 2019

11.55 (výkop 12.00): SD Eibar – Espanyol Barcelona (utkání 4. kola španělské La ligy) – Digi Sport 1.

12.25 (výkop 12.30: FC Janov – Atalanta Bergamo (utkání 3. kola italské Serie A) – Digi Sport 2. Digi Sport 3 záznam ve 23.15 hodin.

12.55: Magazín Evropské ligy (pozvánka na 1. kolo základních skupin) – ČT Sport.

13.25 (výkop 13.30): SV Darmstadt 98–1. FC Norimberk (utkání 5. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 3. Záznam ve 21.20 hodin.

13.55 (výkop 14.00): Deportivo Alavés – FC Sevilla (utkání 4. kola španělské La ligy) – Digi Sport 1.

14.30: Feyenoord Rotterdam – ADO Den Haag (utkání 6. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

14.40 (výkop 15.00: Fastav Zlín – Sparta Praha (utkání 9. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

14.40 (výkop 15.00): MFK Karviná – Bohemians Praha 1905, Baník Ostrava – Dynamo České Budějovice (utkání 9. kola české Fortuna:ligy) – streaming O2 TV Fotbal.

14.55 (výkop 15.00): AFC Bournemouth – FC Everton (utkání 5. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Sport). Záznam ve 21.25 hodin.

14.55 (výkop 15:00): Brescia Calcio – FC Boloňa (utkání 3. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

15.05 (výkop 15.00): FC Nantes – Stade Remeš (utkání 5. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2. Záznam v neděli v 9.00 hodin.

15.25 (výkop 15.30): TSG 1899 Hoffenheim – SC Freiburg (utkání 4. kola německé bundesligy) – Digi Sport 3. Digi Sport 2 záznam ve 23.00 hodin.

15.55 (výkop 16.00): Celta Vigo – FC Granada (utkání 4. kola španělské La ligy) – Digi Sport 1.

16.55 (výkop 17.00): FC Valencie – Real Mallorca (utkání 3. kola španělské La ligy) – Digi Sport 2.

16.55 (výkop 17.00): AS Saint-Étienne – FC Toulouse (utkání 5. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

17.00: AC Wolfsberger – Austria Vídeň (utkání 7. kola rakouské Tipico bundesligy) – Arena Sport 1.

17.25 (výkop 17.30): FC Watford –FC Arsenal (utkání 5. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

17.40 (výkop 18.00): ŠK Slovan Bratislava – FC Spartak Trnava (utkání 8. kola slovenské Fortuna ligy) – slovenská TV Orange Sport.

17.55 (výkop 18.00): SC Paderborn 07 – FC Schalke 04 (utkání 4. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.

17.55 (výkop 18.00): AS Řím – Sassuolo Calcio (utkání 3. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

18.25 (výkop 18.30): Real Valladolid – Osasuna Pamplona (utkání 4. kola španělské La ligy) – Digi Sport 3.

19.00: Portimonense SC – FC Porto (utkání 5. kola portugalské Primeira Ligy/NOS) – Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): Hellas Verona – AC Milán (utkání 3. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): Real Betis Sevilla – FC Getafe (utkání 4. kola španělské La ligy) – Digi Sport 2.

20.55 (výkop 21.00): AS Monako – Olympique Marseille (utkání 5. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

21.30 (záznam, výkop 19.00): Vybrané utkání 4. kola turecké Superligy – Sport 1.

21.35 (výkop 21.30): Portland Timbers – D. C. United (utkání americké MLS) – NOVA Sport 1. Záznam v pondělí v 9.05 hodin.

22.30: Studio fotbal – Dohráno (zpravodajství z 9. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.  Repríza v 5.20 hodin.

23.35 (výkop 23.30): Minnesota United FC – Real Salt Lake (utkání americké MLS) – NOVA Sport 1. Záznam v pondělí v 9.05 hodin.

 

PONDĚLÍ 16. ZÁŘÍ 2019

11.10: Magazín Evropské ligy (pozvánka na 1. kolo základních skupin) – ČT Sport.

17.40 (výkop 18.00): FK Jablonec – Viktoria Plzeň (utkání 9. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

19.00: Alanyaspor – Fenerbahce Istanbul SC (utkání 4. kola turecké Superligy) – Sport 2.

20.15: TIKI-TAKA 9 (talk show po 9. kole české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

20.15: SG Wattenscheid 09 – Allemania Cáchy (utkání 8. kola německé Regionální ligy – Západ) – německý Sport 1.de.

20.25 (výkop 20.30): FC St. Pauli – Hamburger SV (utkání 6. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 3.

20.40 (výkop 20.45): FC Turín – US Lecce (utkání 3. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

20.40 (výkop 20.45): RC Lens – LB Chateauroux (utkání 7. kola druhé francouzské ligy/Ligue 2) – NOVA Sport 2. Záznam v úterý v 9.00 hodin.

20.55 (výkop 21.00): FC Aston Villa – FC West Ham United (utkání 5. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport 4 + O2 TV Fotbal).

22.00: Studio fotbal – Dohráno plus (rozšířené zpravodajství z 9. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.  Repríza v 5.00 hodin.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace