eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Čeká nás boj až do konce? 4 poslední ročníky české ligy, kdy o titulu rozhodlo poslední kolo

📁 Domácí fotbal, Homepage, Topstory 🕔26.3.2016

marek_bakos_plzen fcviktoria.czMarek Bakoš byl nejlepším střelcem Plzně v sezoně 2012/13.

Boj o titul v tomto ročníku Synot ligy mezi Viktorkou Plzeň a Spartou ukazuje na to, že bude na co koukat až do konce. Oba kluby mají formu, bodový rozdíl mezi nimi není velký a ani jeden tým se jen tak nevzdá.

Budou spolu o pohár pro mistra bojovat do posledního kola? Nešlo by o nic výjimečného. Kdy se v české lize naposledy bojovalo o titul až do samotného konce?

2012/13 – mistr: FC Viktoria Plzeň, poražený: AC Sparta Praha

Zatím poslední ročník, kdy byl mistr skryt až do závěrečného hvizdu v sezoně, byl 2012/13. Tehdy si titul podruhé v historii odnesla Viktoria Plzeň, ale fanoušky napínala až do 30. kola.

Před ním vypadala tabulka následovně: 1. Plzeň měla 62 bodů, 2. Sparta bodů 60. Kdyby Viktoria prohrála s Hradcem a Sparta zároveň porazila Duklu, radovali by se Letenští. Jenže Plzeň hned v 1. minutě poslal do vedení Darida, v 10. vedla zásluhou Procházky 2:0 a po přestávce udělal definitivní tečku Čišovský.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace