eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Fotbal.HATTRICK.cz – Televizní program

Trojnásobná porce fotbalového čtení

Rubrika "Televizní program"

Fotbal ŽIVĚ v televizi: Češi v Bulharsku, Slavia v Plzni, Sparta s Duklou

Fotbal ŽIVĚ v televizi: Češi v Bulharsku, Slavia v Plzni, Sparta s Duklou

PONDĚLÍ  14. ŘÍJNA 6.00 a 8.00 (záznam): Německo – Irsko (utkání kvalifikace MS 2014) – Sport 2. 7.00 (záznam): Albánie – Švýcarsko (utkání kvalifikace MS 2014) – Digi Sport. 9.05 (záznam): Malta – Česko (utkání kvalifikace MS 2014)

Více
Fotbal ŽIVĚ v televizi: Kvalifikace MS 2014: Češi na Maltě,  Němci s Iry; dvakrát II. liga

Fotbal ŽIVĚ v televizi: Kvalifikace MS 2014: Češi na Maltě, Němci s Iry; dvakrát II. liga

PONDĚLÍ 7. ŘÍJNA 12.00 (záznam): Trnava – Trenčín (utkání 12. kola slovenské Corgoň ligy) – Digi Sport. 15.05: Magazín Ligy mistrů UEFA – ČT Sport. 15.30 Magazín Evropské ligy UEFA – ČT Sport. 17.25: Studio fotbal - Dohráno (souhrn

Více
Fotbal ŽIVĚ v televizi: Plzeň s CSKA Moskva, Celtic s Barcelonou a City s Bayrnem!

Fotbal ŽIVĚ v televizi: Plzeň s CSKA Moskva, Celtic s Barcelonou a City s Bayrnem!

PONDĚLÍ 30. ZÁŘÍ 9.05 (záznam): Slavia Praha – Sparta (utkání 10. kola Gambrinus ligy) – ČT Sport. 9.15 (záznam – na NOVA Sport v 15.10): Slovan Liberec – 1. FK Příbram (utkání 10. kola Gambrinus ligy) – Fanda. 14.35:

Více
Fotbal ŽIVĚ v televizi: Derby Slavia – Sparta, Real – Atlético a finále MS v plážovém fotbale!

Fotbal ŽIVĚ v televizi: Derby Slavia – Sparta, Real – Atlético a finále MS v plážovém fotbale!

ÚTERÝ 24. ZÁŘÍ 7.00 (na Eurosportu od 9.45): Tahiti – Španělsko (utkání MS v plážovém fotbale) – Eurosport 2. 8.30: Nizozemsko – Argentina (utkání MS v plážovém fotbale na Tahiti) – Eurosport. 16.00: Zlaté Moravce – Šaľa (utkání osmifinále Slovenského

Více
Fotbal ŽIVĚ v televizi: Plzeň se City, Liberec ve Freiburgu, manchesterské derby!

Fotbal ŽIVĚ v televizi: Plzeň se City, Liberec ve Freiburgu, manchesterské derby!

PONDĚLÍ 16. ZÁŘÍ 13.45: Studio fotbal - Dohráno (souhrn utkání 8. kola Gambrinus ligy) – ČT Sport. 15.15 (na Sport 2 od 19.30): Souhrn 6. kola nizozemské Eredivisie – Sport 1. 16.15 (na Sport 2 od 20.30): Souhrn

Více
Fotbal ŽIVĚ v televizi: Liberec s Plzní a Barcelona se FC Sevilla!

Fotbal ŽIVĚ v televizi: Liberec s Plzní a Barcelona se FC Sevilla!

PONDĚLÍ 9. ZÁŘÍ 15.10 (repríza): Anglie – Moldavsko (utkání kvalifikace MS 2014) – Nova Sport. 18.40: Z ofsajdu (souhrn utkání 8. kola slovenské Corgoň ligy) – Digi Sport. 18.55 (výkop 19.00):   Slovensko – Gruzie (utkání kvalifikace ME hráčů

Více
Fotbal ŽIVĚ v televizi: Kvalifikace MS 2014: Češi s Arménií, Itálie s Bulharskem

Fotbal ŽIVĚ v televizi: Kvalifikace MS 2014: Češi s Arménií, Itálie s Bulharskem

PONDĚLÍ 2. ZÁŘÍ 14.15 (repríza): West Bromwich Albion – Swansea City (utkání 3. kola anglické Premier League) – SlovakSport.TV2 16.00 (repríza): FC Liverpool – Manchester United (utkání 3. kola anglické Premier League) – SlovakSport.TV2 17.00: Fotbal ve světě 

Více
Fotbal ŽIVĚ v televizi: Bayern s Chelsea, Sparta s Baníkem a Liverpool – United

Fotbal ŽIVĚ v televizi: Bayern s Chelsea, Sparta s Baníkem a Liverpool – United

PÁTEK 30. SRPNA 13.00: Los základní části Evropské ligy z Monaka – Eurosport 17.20: Studio Fotbal extra (pozvánka na 7. kolo Gambrinus ligy) – ČT Sport 18.00: Lechia Gdaňsk – Górnik Zabrze (utkání 6. kola polské Ekstraklasy) –

Více
Fotbal ŽIVĚ v televizi: Sparta s Příbramí a Manchester United – Chelsea!

Fotbal ŽIVĚ v televizi: Sparta s Příbramí a Manchester United – Chelsea!

PÁTEK 23. SRPNA 17.50: Studio Fotbal extra (pozvánka na 6. kolo Gambrinus ligy) – ČT Sport 18.00: Dukla Praha – FK Mladá Boleslav (utkání 6. kola Gambrinus ligy) – www.sazkabet.cz 18.30: Erzgebirge Aue – Energie Chotěbuz (utkání 5.

Více
Fotbal ŽIVĚ v televizi: Šlágr Plzeň – Sparta, anglická i španělská liga

Fotbal ŽIVĚ v televizi: Šlágr Plzeň – Sparta, anglická i španělská liga

PÁTEK 16. SRPNA 16.15: Studio Fotbal extra (pozvánka na 5. kolo Gambrinus ligy) – ČT Sport 20.00 (výkop 20.15): FK Mladá Boleslav – Sigma Olomouc (utkání 5. kola Gambrinus ligy) – Fanda, Nova Sport 20.15: VfL Bochum –

Více

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace