eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Fotbal.HATTRICK.cz – Televizní program

Trojnásobná porce fotbalového čtení

Rubrika "Televizní program"

TV PŘENOSY NA CELÝ TÝDEN – ŽIVĚ!

TV PŘENOSY NA CELÝ TÝDEN – ŽIVĚ!

PONDĚLÍ 22. DUBNA 15.30: Studio Fotbal – Dohráno (sestřih 24. kola Gambrinus ligy) – ČT Sport 17.30 (výkop 18.00): Slavia Praha – 1. FC Slovácko (Gambrinus liga) – ČT Sport 18.30: Ruch Chorzow – Polonia Varšava (polská liga)

Více
Báječný týden: Derby pražských „S“, evropské ligy, Chelsea – Manchester City!

Báječný týden: Derby pražských „S“, evropské ligy, Chelsea – Manchester City!

PÁTEK 12. DUBNA 12.00: Los semifinále Ligy mistrů v Nyonu – Eurosport, ČT Sport 12.15: Los semifinále Evropské ligy v Nyonu – Eurosport, ČT Sport 17.55 (výkop 18.00): Dynamo Moskva – CSKA Moskva (ruská Premier liga) – Nova

Více
TV PŘENOSY NA CELÝ TÝDEN – ŽIVĚ! Sparta v Olomouci, derby o Manchester

TV PŘENOSY NA CELÝ TÝDEN – ŽIVĚ! Sparta v Olomouci, derby o Manchester

ČTVRTEK 4. DUBNA 20.50 (výkop 21.05): Fenerbahce Istanbul – Lazio Řím (první čtvrtfinále Evropské ligy) – Fanda 20.50 (výkop 21.05): Tottenham Hotspur – FC Basilej (první čtvrtfinále Evropské ligy) – Nova Sport 20.55 (výkop 21.05): FC Chelsea –

Více
TV PŘENOSY NA CELÝ TÝDEN – ŽIVĚ!

TV PŘENOSY NA CELÝ TÝDEN – ŽIVĚ!

PONDĚLÍ 1. DUBNA 10.00: První semifinále Aegon Future Cupu hráčů do 17 let – Eurosport 2 11:30: Druhé semifinále Aegon Future Cupu hráčů do 17 let – Eurosport 2 13.25 (výkop 13.30): FC Chelsea – Manchester United (opakované

Více
TV PŘENOSY NA CELÝ TÝDEN – ŽIVĚ! Kvalifikace MS 2014: Česko s Dánskem

TV PŘENOSY NA CELÝ TÝDEN – ŽIVĚ! Kvalifikace MS 2014: Česko s Dánskem

PONDĚLÍ 18. BŘEZNA 16.30 (výkop 17.00): Vysočina Jihlava – FK Mladá Boleslav (Gambrinus liga) – ČT Sport 18.30:  Piast Gliwice – Gdaňsk (polská liga) – Eurosport 2 20.15: Dynamo Drážďany – 1. FC Kolín nad Rýnem (II. německá

Více
TV PŘENOSY NA CELÝ TÝDEN – ŽIVĚ!

TV PŘENOSY NA CELÝ TÝDEN – ŽIVĚ!

PONDĚLÍ 11. BŘEZNA Německo – Norsko (Algarve Cup žen v Portugalsku) - 2:0 Dánsko – Japonsko (Algarve Cup žen v Portugalsku) – 0:2 Gdaňsk – Kielce (polská liga) – 3:2 Eintracht Braunschweig – 1. FC Kaiserslautern (II. německá liga) -  1:1 Real

Více
TV PŘENOSY NA CELÝ TÝDEN – ŽIVĚ! Plzeň proti Fenerbahce, Slavia v Brně

TV PŘENOSY NA CELÝ TÝDEN – ŽIVĚ! Plzeň proti Fenerbahce, Slavia v Brně

PONDĚLÍ 4. BŘEZNA 1. FC Slovácko – Dukla Praha (Gambrinus liga) – 0:0 Wisla Krakov – Bialsko Biala (polská liga) – 0:0 Duisburg – Eintracht Braunschweig (II. německá liga) -  1:0 Aston Villa – Manchester City (anglická Premier League)

Více
TV PŘENOSY NA CELÝ TÝDEN – ŽIVĚ! V sobotu El Clásico, v neděli Plzeň s Ostravou

TV PŘENOSY NA CELÝ TÝDEN – ŽIVĚ! V sobotu El Clásico, v neděli Plzeň s Ostravou

PONDĚLÍ 25. ÚNORA Zbrojovka Brno – Viktoria Plzeň (Gambrinus liga) – 1:3 Gornik Zabrze – Plast Gliwice (polská liga) – 1:0 Udinese – SSC Neapol (italská Serie A) – 0:0 Biel/Bienne – Vaduz (II. švýcarská liga) – 2:1 Hertha Berlín

Více
TV PŘENOSY NA CELÝ TÝDEN – ŽIVĚ!

TV PŘENOSY NA CELÝ TÝDEN – ŽIVĚ!

PONDĚLÍ 18. ÚNORA 19.45: Lugano – Aarau (II. švýcarská liga) – www.tipsport.cz 20.15: FC St. Pauli – 1. FC Kolín nad Rýnem (II. německá liga) -  Eurosport 2 20.40 (výkop 20.45): Siena – Lazio Řím (italská Serie A)

Více
TV PŘENOSY NA CELÝ TÝDEN  (11. – 17. února 2013) – ŽIVĚ!

TV PŘENOSY NA CELÝ TÝDEN (11. – 17. února 2013) – ŽIVĚ!

PONDĚLÍ 11. ÚNORA 20.15: Hertha Berlín – Union Berlín (německá II. liga) – Eurosport 2 20.55 (výkop 21.00): FC Liverpool – West Bromwich Albion (anglická Premier League) – Digi Sport 21.30: Betis Sevilla – Valladolid (španělská La Liga)

Více

Nové číslo PRÁVĚ V PRODEJI

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace