eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Fotbal.HATTRICK.cz – Televizní program

Trojnásobná porce fotbalového čtení

Rubrika "Televizní program"

Slavia v Dortmundu a s Budějovicemi, Sparta v Ostravě, Plzeň s Teplicemi, Arsenal – Manchester City!

Slavia v Dortmundu a s Budějovicemi, Sparta v Ostravě, Plzeň s Teplicemi, Arsenal – Manchester City!

Fotbalový program od pondělí 9.prosince do pondělí 16. prosince 2019 PONDĚLÍ 9. PROSINCE 2019 8.30: Studio fotbal – Dohráno (zpravodajství z 19. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport. 16.30 (záznam, výkop v neděli v 17.00): Kasimpasa – Besiktas Istanbul

Více
Slavia v Liberci, Sparta s Mladou Boleslaví, Plzeň na Slovácku, Manchester City – Manchester United!

Slavia v Liberci, Sparta s Mladou Boleslaví, Plzeň na Slovácku, Manchester City – Manchester United!

PONDĚLÍ 2. PROSINCE 2019 9.35: Studio fotbal – Dohráno (zpravodajství z 18. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport. 18.40: Slavnostní vyhlášení Zlatého míče France Football 2019 (ankety o nejlepšího fotbalistu roku 2019 hrajícího v Evropě) v Paříži –

Více
Slavia s Interem Milán a Karvinou, Sparta v Příbrami, Plzeň s Bohemians, Atlético-Barcelona, los ME 2020!

Slavia s Interem Milán a Karvinou, Sparta v Příbrami, Plzeň s Bohemians, Atlético-Barcelona, los ME 2020!

Televizní fotbalový program od pondělí 25. listopadu do pondělí 2. prosince 2019 PONDĚLÍ 25. LISTOPADU 2019 8.45: Studio fotbal – Dohráno (zpravodajství ze 17. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport. 17.40 (výkop 18.00): 1. FC Slovácko –

Více
Slavia v Olomouci, Sparta s Budějovicemi, Plzeň v Karviné, City-Chelsea, Flamengo-River Plate!

Slavia v Olomouci, Sparta s Budějovicemi, Plzeň v Karviné, City-Chelsea, Flamengo-River Plate!

PONDĚLÍ 18. LISTOPADU 2019 20.00: TIKI-TAKA SPECIÁL 3 (nejlepší momenty podzimní části české Foruna:ligy 2019/2020) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal. 20.30 (výkop 20.45): Irsko – Dánsko (utkání kvalifikace ME 2020) – Sport 1. 20.30 (výkop 20.45):

Více
Kvalifikace ME 2020: Češi s Kosovem a v Bulharsku, Chorvatsko-Slovensko plus Česko–Anglie žen!

Kvalifikace ME 2020: Češi s Kosovem a v Bulharsku, Chorvatsko-Slovensko plus Česko–Anglie žen!

Televizní fotbalový program od pondělí 11. listopadu do úterý 19. listopadu 2019 PONDĚLÍ 11. LISTOPADU 2019 10.20: Studio fotbal – Dohráno (zpravodajství z 16. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport. 20.00: TIKI-TAKA 16 (talk show po 16. kole české

Více
Slavia dvakrát s Baníkem Ostrava, Sparta v Opavě, Plzeň ve Zlíně, Liverpool-Arsenal, Chelsea-MU!

Slavia dvakrát s Baníkem Ostrava, Sparta v Opavě, Plzeň ve Zlíně, Liverpool-Arsenal, Chelsea-MU!

Televizní fotbalový program od pondělí 28. října do pondělí 4. listopadu 2019   PONDĚLÍ 28. ŘÍJNA 2019 16.45: Studio fotbal – Dohráno (zpravodajství ze 14. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport. 18.00: Basaksehir Istanbul – Trabzonspor(utkání 9. kola turecké Superligy)

Více
Slavia s Barcelonou a v Plzni, Sparta s Bohemians, Schalke-Dortmund, Liverpool-Tottenham!

Slavia s Barcelonou a v Plzni, Sparta s Bohemians, Schalke-Dortmund, Liverpool-Tottenham!

Televizní fotbalový program od pondělí 21. října do pondělí 28. října 2019 PONDĚLÍ 21. ŘÍJNA 2019 20.00: TIKI-TAKA 13 (talk show po 13. kole české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal. 20.15: 1. FC Schweinfurt 05

Více
Slavia s Příbramí, Plzeň s Baníkem Ostrava, Sparta v Teplicích, Manchester United – FC Liverpool!

Slavia s Příbramí, Plzeň s Baníkem Ostrava, Sparta v Teplicích, Manchester United – FC Liverpool!

Televizní fotbalový program od pondělí 14. října do pondělí 21. října 2019   PONDĚLÍ 14. ŘÍJNA 2019 14.00: USA – Slovensko (utkání MS 2019 v minifotbalu na řecké Krétě) – Arena Sport 1. 16.50 (výkop 17.00): Česko – Skotsko (utkání

Více
Kvalifikace ME: Česko–Anglie, Česko-Španělsko (ženy), Přátelsky: Česko-Severní Irsko, Německo-Argentina!

Kvalifikace ME: Česko–Anglie, Česko-Španělsko (ženy), Přátelsky: Česko-Severní Irsko, Německo-Argentina!

Televizní fotbalový program od pondělí od pondělí 7. října do úterý 15. října 2019 PONDĚLÍ 7. ŘÍJNA 2019 10.45: Studio fotbal – Dohráno (zpravodajství z 12. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport. 12.55 (výkop 13.00): Česko – Srbsko

Více
Slavia s Dortmundem a v Jablonci, Plzeň-Boleslav, Sparta-Karviná, Inter Milán v Barceloně a na Juventusu!

Slavia s Dortmundem a v Jablonci, Plzeň-Boleslav, Sparta-Karviná, Inter Milán v Barceloně a na Juventusu!

Televizní fotbalový program od pondělí 30. září do pondělí 7. října 2019. PONDĚLÍ 30. ZÁŘÍ 2019 17.40 (výkop 18.00): Slovan Liberec – Dynamo České Budějovice (utkání 11. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal. 17.40

Více

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace