eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Bývalý boss Sparty Mach: Sudí si říkali o statisícové úplatky sami. Zaslechl jsem i jméno Berbr

📁 Aktuálně, Blogy, Domácí fotbal, Fanoušci, Het liga, Homepage, Pavel Procházka, Topstory 🕔17.4.2018

Rozhodčí si prý říkali o úplatky sami!

ÚTERNÍ RÁNA PAVLA PROCHÁZKY„Rozhodčí si ve fotbalové lize říkali o úplatky sami,“ řekl mj. v otevřeném rozhovoru pro Seznam TV v rubrice Glosář kolegovi Luďku Mádlovi bývalý majitel fotbalové Sparty z devadesátých let minulého století Petr Mach. Zmínil v této souvislosti i jméno dnešního místopředsedy FAČR, manžela exšéfky komise rozhodčích Dagmar Damkové a bývalého dlouholetého ligového rozhodčího a delegáta Romana Berbra.

„Rozhodčí si v té době říkali o úplatky sami. Věděl jsem to od svých emisarů, které jsem v té době v klubu měl, a kterým tehdejší sudí důvěřovali,“ vysvětloval v Seznam TV Petr Mach. „Dokonce nám arbitři vzkázali, že když dáme se Slavií každý sto tisíc korun, budou v derby pískat rovinu. Sešli jsme se tehdy se slávistickým majitelem Borisem Korbelem v pražské vile Voyta a dohodli jsme se, že na nic takového nepřistoupíme,“ popisoval Mach v Seznam TV.

„V této souvislost tehdy padlo i jméno dnešního místopředsedy FAČR Romana Berbra. Nemohu ho ovšem dnes takto nařknout osobně, měl jsem to tehdy, jak říkám, jen zprostředkovaně od svých klubových vyslanců,“ dodal bývalý šéf Sparty Petr Mach. „Myslím si ale, že Roman Berbr nemá zapotřebí, aby v těchto vysokých fotbalových funkcích ještě dnes figuroval,“ uvedl Mach pro Seznam TV.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: fifa.com)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Ligový speciál časopisu HATTRICK právě v prodeji!

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace