eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Byl Krob z Edenu odejit kvůli příchodu Řepky? Být Křetínským, vzal bych teď GŘ Slavie do Sparty!

📁 Aktuálně, Blogy, Domácí fotbal, Homepage, Pavel Procházka, Topstory 🕔6.12.2018

Byl Krob z Edenu odejit kvůli příchodu Řepky?

ČTVRTEČNÍ OFSAJD PAVLA PROCHÁZKYÚterní přesuny ve vedení Slavie vyvolaly hlavně u fanoušků červenobílých barev logicky značný ohlas. I když se o možném odchodu generálního ředitele Martina Kroba v zákulisí už nějaký čas mluvilo, čekalo se, že to bude když tak až po skončení podzimní sezony. Jelikož Slavia vede ligu o čtyři body před mistrovskou Plzní a o dvanáct bodů před rivalem z Letné, čekalo by se, že valná většina fandů bude jednoznačně stát za jakýmkoli rozhodnutím Jaroslava Tvrdíka a spol. Krobovo „odejití“ ovšem v diskusi na serveru slavistickenoviny.cz (oficiální web slavia.cz má diskusní fórum už několik měsíců v rekonstrukci) kritizuje až nečekaný počet příznivců Slavie.

Ano, samozřejmě, že řada slávistických fanoušků posílení pravomocí dua klubový trenér Jindřich Trpišovský plus klubový sportovní ředitel Jan Nezmar cítá. Výsledky, tedy vedení v lize a bod od postupu do jarní části Evropské ligy, včetně slušného herního projevu zajímá většinu příznivců, kterým je za daného stavu jedno, proč třeba všechny letní posily, pořízené novým čínským majitelem, firmou Sinobo, za více než 200 milionů vysedávají spíš na lavičce náhradníků a takřka žádná z nich nemá stálé místo v základní sestavě.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: Milan Kammermayer / Mediafax)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace