eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Buranství při Superpoháru? Aneb Pauly a Macron. MS žen? Skvělá sportovně společenská akce! Češi zaspali

📁 Aktuálně, Blogy, Domácí fotbal, Fanoušci, Fotbal, Homepage, Pavel Procházka, Reprezentace, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔9.7.2019

MS žen? Skvělá sportovně společenská akce!

ÚTERNÍ RÁNA PAVLA PROCHÁZKY – Tohle fotbalová léto nemělo žádnou pauzu a už v pátek startuje česká Fortuna:liga. Jen stručný výčet: červnová kvalifikace ME 2020 (dvě domácí české výhry), finále Ligy národů v Portugalsku (vítězné Portugalsko), MS „20“ v Polsku (Ukrajina), ME „21“ v Itálii (Španělsko), Copa América v Brazílii (Brazílie), Gold Cup v USA (Mexiko), vrcholící mistrovství Afriky v Egyptě a v neděli začne v Arménii ME „19“s českou účastí a za přítomnosti ČT Sport. A k tomu hlavně MS žen ve Francii (se čtvrtým vítězstvím USA) a také zase po dvou letech Česko-slovenský pohár v Trnavě s poněkud zvláštním módním výstřelkem zástupce FAČR (vítězná Slavia).

MS žen – sportovní událost roku 2019

Kdo sledoval alespoň některé přenosy z ženského světového šampionátu, musel být nadšen nejen kvalitou utkání (hlavně v duelech USA s Francií či Anglií), ale i zaplněnými či vyprodanými stadiony. Bohužel vše opět bez české účasti. MS žen (spolu s podzimním MS v ragby v Japonsku) bez přehánění vykazovalo všechny znaky sportovní události roku 2019.

V nedělním finále USA – Nizozemsko (2:0) v čestné lóži seděl francouzský prezident Emmanuel Macron i nizozemský král Vilém Alexandr. V hledišti hvězdy světového fotbalu minulosti i současnosti Youri Djorkaeff, Christian Karembeu, Kylian Mbappé. Předtím při zápase Anglie třeba nadšený David Beckham.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: fifa.com)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace