eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Buffon, Bonucci a Neymar v ideální XI roku 2017!

📁 Aktuálně, Časopis, Časopis - archiv, Evropské poháry, Fanoušci, Homepage, Hráči, Reprezentace, To nejlepší z HATTRICKU, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔26.11.2017

Buffon se objevil v nejlepší jedenáctce roku!

UPOUTÁVKA – Gianluigi Buffon, Leonardo Bonucci a Neymar se připojili k tradičním ikonám, jakými jsou Lionel Messi a Cristiano Ronaldo, a spolu s dalšími s hráči se stali členy 2016/2017 FIFA FIFPro World 11, kterou vybírali profesionální fotbalisté po celém světě.

V letošním roce se hlasování pořádaného světovou hráčskou unií FIFPro zúčastnil rekordní počet 26 622 hráčů ze 71 zemí, kteří volili tým složený z jednoho brankáře, čtyř obránců, tří záložníků a stejného počtu útočníků.

Svou jedenáctku si vybralo také 313 členů České asociace fotbalových hráčů (ČAFH).

„Celkem 313 členů je pro nás fantastické číslo a my za to hráčům velice děkujeme. I toto je jedna z vizitek naší práce, respektive hráčů. Každý rok se toto číslo zvedá a věříme, že v příštím ročníku jich bude zase o něco více,“ poděkovala svým členům předsedkyně ČAFH Markéta Vochoska Haindlová.

KOMPLETNÍ SLOŽENÍ „FIFPro 11“ NAJDETE V NOVÉM ČÍSLE HATTRICKU, KTERÉ VYŠLO VE ČTVRTEK 9. LISTOPADU 2017.

-red-

(zdroj fotky: facebook.com/uefaeuro)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace