eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Magazín HATTRICK: Trenér Hnátek fandí Sigmě – a v šatně mu chybí slávista

📁 Aktuálně, Časopis 🕔15.3.2012
Magazín HATTRICK: Trenér Hnátek fandí Sigmě – a v šatně mu chybí slávista

Původně byl jako paní Columbová, často se o něm mluvilo, ale nikdo jej nikdy v seriálu neviděl. Protože už byl mrtvý a rozprášený na trávníku stadionu Slavoje Houslice. Jenže na rozdíl od manželky slavného detektiva trenér Pepik Hnátek v podání uměleckého ředitele a režiséra respektovaného Dejvického divadla a příležitostného herce MIROSLAVA KROBOTA obživne v celovečerním filmu Okresní přebor.

Jeho děj totiž příběhům z kultovního seriálu TV Nova časově předchází.  Miroslav Krobot, jenž po mlčenlivých postavách introvertů typu Aloise Nebela ztvárnil extrovertního trenéra,  si v původním interview se zástupci magazínu HATTRICK povídal o fotbale (ale zdaleka nejen o něm).

Dozvěděli jsme se mj., že ač obklopen kovaným sparťanem Davidem Novotným (Jarda Kužel) a zarytým bohemákem Ivanem Trojanem (seriálový trenér Bohumír Zenkl) statečně nadále fandí Sigmě Olomouc a Realu Madrid, jemuž Hanáci v roce 1992 slavně vzdorovali v Poháru UEFA. A že mu v dejvické šatně citelně chybí jeden fanatický slávista, aby to tam bylo ještě divočejší.

Také čtěte: Hraju, takže žiju!, říká v exkluzivním rozhovoru Řepka

David Novotný, čili Jarda Kužel, mi prozradil, že jste měl hrát už v televizním seriálu Okresní přebor. A sice roli předsedy Orla, kterou nakonec ztvárnil Luděk Sobota. David Novotný říkal, že jste to odmítl a vzal jste až nyní roli trenéra Hnátka v celovečerním filmu. Proč jste vůbec v oblíbeném seriálu nechtěl hrát?

To nebylo ani tak kvůli seriálu Okresní přebor, ale kvůli seriálům obecně. Já  z nich totiž mám ostych.

Proč?

Jednak to zabere moc času a jednak nejsem zrovna velkým příznivcem televizních seriálů.

To je vcelku známé, že kvalitní herci seriály zrovna nemilují, ale hrají v nich, protože je divadlo neuživí. Sledoval jste alespoň Okresní přebor v televizi, když v něm hráli vaši kolegové z Dejvického divadla – David Novotný a Ivan Trojan?

Ale ano, díval jsem se. Ovšem mně k Okresnímu přeboru přitáhli spíš moji kluci, tedy synové. Ten nejmladší to úplně miluje, pro něj to je hit. Takže jsem pak viděl, o co jsem přišel. Některé díly mě bavily moc, zvlášť, když jsem v nich viděl své kolegy z divadla.

Celé exkluzivní interview s Miroslavem Krobotem a vůbec vše o filmu Okresní přebor, který má premiréru už 29. března (třeba kolik kil zhubl Jarda Kužel čili David Novotný před natáčením a kdo měl původně hrát místo Luďka Soboty předsedu Slavoje Houslice a kdo měl ztvárnit místo Ondřeje Vetchého trenéra Jirku Luňáka), si přečtete v březnovém čísle magazínu HATTRICK. Vychází už dnes!

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace