eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Blýskání na lepší časy? 4 poslední (bídné) sezony Slavie

📁 Domácí fotbal, Homepage, Topstory 🕔14.5.2016

skodamilan_hra slavia.czNebýt Škody, Slavia by v této sezoně 1. ligu možná ani nehrála.

I když po vydařeném podzimu a finanční injekci mířili ještě výš, 5. místo je pro SK Slavii Prahu úspěchem. S ohledem na sezony zpátky dokonce pořádným, vždyť kdysi hrdý tým, pro který býval neúspěch i 2. místo, zažíval v posledních letech zklamání. Boje o záchranu nebyly ničím výjimečným, stejně jako bídná neproduktivní hra.

Nyní po vyřešení finančních problémů se Slavia hlásí zpět. A rozhodně se nehodlá vrátit tam, kde v posledních sezonách bývala. Tady jsou 4 poslední, které si sešívaní za rámeček nedají.

Sezona 2014/2015 – 11. místo

V loňské sezoně to ze začátku vypadalo dobře. Slavia chytila formu a po úvodních kolech Synot lize dokonce kralovala. Jenže výkonnost šla dolů a na podzim zakončený 8. místem navázalo ještě horší jaro.

Svěřenci Miroslava Beránka si v něm připsali 8 porážek, za celou sezonu jich bylo 14. Konečné 11. místo bylo neúspěchem. Jedinou útěchou byla forma Milana Škody a jeho 19 gólů. Co si budeme povídat, bez nich by Slavia asi sestoupila.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace