eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

BLOG PETRA ŠVANCARY: Smekám před Barym! Má namletý a jde dom

📁 Aktuálně, Blogy, Domácí fotbal, Gambrinus liga, TOP Články, Topstory 🕔26.2.2013
BLOG PETRA ŠVANCARY: Smekám před Barym! Má namletý a jde dom

V Brně nám už krásně svítí slunko a jaro snad už klepe pořádně na futra. Myslím, že to v těch třech měsícách bude v lize pěknej fofr a lidi se majó na co těšit. Já být divákem, tak si některý mančafty nenechám ujít.

Taková Bolka. Teď má v mančaftu Davida Jarolíma. To je přece kopáč jako… však víte. Přes tři sta špílů v bundeslize, to nemá zbytek naší ligy. Nebo Bary, půl roku nehrál v Turecku, teď se vrací dom. Má namletý love, mohl by se válet někde v arabským světě a hraje v Baníčku. Zadarmo! To jsou srdcaři, takových si já moc vážím.

My jsme hráli s Flintou proti Plzni. Viděli jste to v bedně? Dobrý, ne? Dali jsme jim pěkně zahulit, ale pak nás sfoukli. Neříkám, že jako svíčku, ale prostě vyhráli. Pokud Viktorka ustojí svatbu na dvou židlích, teda české ligové a evropské, tak ne, že nemá konkurenci, ale jasně získá titul, to si napište.

Sparta byla taky dobrá, ale Slovácko jim ale pěkně podkuřovalo, aspoň do sedmdesáté minuty, pak je vyučil Kweuke. Škoda, kamarádům ze Slovácka jsem přál, aby na Letné něco ukopali. Psal jsem si s Honzou Trousilem sms a shodli jsme se na tom, že pro naše kluby jaro vlastně ještě nezačalo. Zapomeňme na první kolo, teda na naše výsledky. Valíme dál.

Věřím, že už bude taky lepší počasí. Copak my na placu to přežijem, tráva je vyhřívaná, ale lidi mrznou na tribunách. Mě ale moc potěšilo, že na nás v Königu, rozumějte v Králově Poli, došlo na Plzničku přes šest tisíc lidí. Paráda. Tak choďte na ligu furt, bude to na jaře stát za to.

Váš Švanci

[hr]

DALŠÍ BLOGY >>>

 

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace