eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

„Big Sam“ končí u anglické repre po 67 dnech! Jak si z něj utahují na Twitteru?

📁 Aktuálně, Homepage, Humor, Reprezentace, Sociální sítě, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔29.9.2016

samallardyce_odvolananglierepre_kolazhattrickuAllardyce porazil Slováky, pak skončil!

anglieSOCIÁLNÍ SÍTĚ – Tak tohle je hodně velká rána pro anglickou reprezentaci! Kormidla národního týmu se teprve nedávno ujal Sam Allardyce, dnes již ale koučem Albionu není. V trenérském křesle vydržel pouhých 67 dní.

Jednašedesátiletý lodivod tak vedl svůj tým pouze v jednom jediném zápase – při výhře 1:0 nad Slovenskem v kvalifikaci na MS 2018. A proč vůbec skončil, ptáte se?

V posledních hodinách a dnech se mluví na Britských ostrovech především o skandálu, který rozpoutal deník Daily Telegraph. Na internet se dostala tajná nahrávka, kde Allardyce naletěl novinářům přestrojeným za asijské investory a dohodl si provizi 400 tisíc liber za obejití pravidel při přestupech.

Asociaci FA se za své chování omluvil, to jej ale už nezachránilo. Sam Allardyce u anglické reprezentace končí a na Twitteru se strhla vlna vtipů na jeho adresu! Mrkněte se na ty nejpovedenější, které jsou k mání.

-Jan Hloch-

(zdroj fotek: koláž Hattricku, twitter.com)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace