eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Berbr vers. soudy 0:5! „Ješitoměr“ místopředsedy FAČR utrpěl další prohru, sudí Tomáš Kovařík se mu neomluví

📁 Aktuálně, Blogy, Domácí fotbal, Homepage, Pavel Procházka, Topstory 🕔12.3.2019

Na snímku Roman Berbr, místopředseda FAČR.

ÚTERNÍ RÁNA PAVLA PROCHÁZKY„Žaloba se zamítá,“ konstatovala v pondělí mezi 11. a 12. hodinou Eva Němečková, samosoudkyně Obvodního soudu pro Prahu 9 v soudní budově v ulici Na Míčánkách. Bývalý ligový asistent Tomáš Kovařík se tak nemusí místopředsedovi FAČR Romanu Berbrovi a jeho partnerce, bývalé šéfce komise rozhodčích Dagmar Damkové omlouvat. Zmíněné duo chtělo, aby tak Kovařík učinil kvůli tomu, že ve druhé polovině roku 2015 v médiích konstatoval, že tehdejší komisi rozhodčích neřídila Damková, ale její Berbr, který svou partnerku veřejně nazývá „polomanželkou“. Na verdikty ve svých zatímních třech soudních sporech tak podle deníku Sport nejmocnější muž českého fotbalu prohrává již 0:5 a debakl ve skóre může ještě narůstat.

„Určitě se odvoláme, není to správné rozhodnutí,“ utrousila hned za dveřmi soudní místnosti právní zástupkyně žalující strany Jana Gavlasová a rychle soudní budovu opustila. Tato advokátka je známá tím, že v minulosti zastupovala mj. zpěvačku Helenu Vondráčkovou a jejího partnera Martina Michala v jejím známém sporu s Martou Kubišovou.

Tomáš Kovařík: „Zase jsem začal věřit v českou justici“

„Jsem šťastný, zase jsem začal věřit v českou justici. Spravedlnost nakonec zvítězila. Za svými výroky si stojím, nemám v postoji vůči Romanu Berbrovi cokoli měnit, za ty více než tři roky se v dané věci nic nezměnilo. Vím, že to ještě není konec, že to bude trvat ještě dlouho a že se protistrana odvolá, podobně jako v jiných podobných kauzách mých rozhodcovských kolegů,“ konstatoval Tomáš Kovařík.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: isifa.com/Eduard Erben)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace