eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Berbr – soudy už 0:6! Odstraňování transparentů místopředsedovi nepomáhá, „berbr ven“ heslem fandů

📁 Blogy, Domácí fotbal, Homepage, TOP Články, Topstory 🕔22.10.2019

ÚTERNÍ RÁNA PAVLA PROCHÁZKY. V pátek 18. října 2019 se odehrála významná věc, bývalý rozhodčí Tomáš Kovařík vyhrál nad Romanem Berbrem i u Městského soudu v Praze. Předseda odvolacího soudu Tomáš Novosad konstatoval, že pravdivost výroků pana žalovaného (o tom, že Berbr ovlivňoval činnost komise rozhodčích) byla prokázána. Zamítnutí žaloby místopředsedy FAČR a jeho partnerky, bývalé šéfky komise rozhodčích FAČR Dagmar Damkové je tedy pravomocné.

Chorobně vysoký „ješitoměr“?

Roman Berbr tak prohrává na soudy už 0:6, což je jeho totální debakl. S Tomášem Kovaříkem, po němž chtěl omluvu, prohrál jak u obvodního soudu, tak u Městského soudu v Praze. S dalším sudím Antonínem Kordulou (rovněž šlo omluvu) prohrál už dokonce třikrát – u okresního soudu, u Krajského soudu v Brně i u Nejvyššího soudu. A s třetím arbitrem (omluva) Radkem Kociánem prohrál zatím u Okresního soudu v Brně. Řízení s internacionálem Ladislavem Vízkem (omluva a 100 000 Kč) je přerušené, v případě exrozhodčího Libora Kovaříka (omluva a 800 000 Kč) probíhají slyšení.

Soudný člověk by to už dávno vzdal, Berbr však věci ženy k Ústavnímu soudu, případně k mezinárodnímu tribunálu ve Štrasburku. Jeho „ještoměr“, což je slovo, které sám vymyslel, je nejspíš až chorobně vysoký.

Více na eFotbal.cz

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace