eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Berbr si poté, co už jeden soud prohrál, stěžoval na předsedkyni ČAFH Haindlovou u advokátní komory

📁 Aktuálně, Blogy, Domácí fotbal, Fanoušci, Homepage, Pavel Procházka, Topstory 🕔2.11.2017

Berbr si stěžoval na předsedkyni ČAFH Haindlovou u advokátní komory.

ČTVRTEČNÍ OFSAJD PAVLA PROCHÁZKY – Zdá se, jako by jindy neochvějně sebevědomý místopředseda Fotbalové asociace České republiky (FAČR) Roman Berbr poněkud ztrácel půdu pod nohama. Poté, co začátkem září prohrál první ze svých soudů, když se svou partnerkou Dagmar Damkovou neuspěli s žalobou proti bývalému fotbalovému rozhodčímu Antonínu Kordulovi, podal podle informací efotbal.cz stížnost k České advokátní komoře na Markétu Vochoska Haindlovou. Předsedkyně České asociace fotbalových hráčů (ČAFH) totiž zastupuje proti Berbrovi a Damkové v podobném sporu další exrozhodčí – jmenovce Libora Kovaříka a Tomáše Kovaříka.

Jak se efotbal.cz od svého zdroje dozvěděl, Roman Berbrsi prý postěžoval České advokátní komoře, že Haindlová měla v případě zastupování Tomáše Kovaříka u Obvodního soudu v Praze 9 porušit své povinnosti advokáta a překročit hranice advokátní etiky.

Pokud slovo „etika“ zmiňuje funkcionář FAČR, který se veřejně chlubí tím, že ho před Listopadem 1989 zocelila práce u tajné policie komunistického režimu, kterou pro ni coby kmenový pracovník tehdy z vlastní vůle vykonával, zní to osmadvacet let po revoluci poněkud zvláštně.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: mediafax)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace