eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Berbr měl být vyhozen už v roce 1990. Pak chtěl od novináře lízat řiť. To je šéf fotbalu?

📁 Aktuálně, Blogy, Domácí fotbal, ePojisteni.cz liga, Fanoušci, Homepage, Pavel Procházka, Topstory 🕔9.5.2017

berbrroman_isifaeduarderbenRoman Berbr uvažuje o kandidatuře na post šéfa FAČR!

facr_logo_velkeÚTERNÍ RÁNA PAVLA PROCHÁZKYDruhý místopředseda Fotbalové asociace České republiky (FAČR) Roman Berbr po vazebním stíhání předsedy Miroslava Pelty vypadal jako politý živou vodou. Oznámil, že uvažuje o tom, že by na volební valné hromadě FAČR 2. června sám kandidoval.

Už předtím řekl, že zatímco první, moravský, předseda Zdeněk Zlámal zastupuje FAČR navenek, on ji řídí zevnitř. Jak to, co ho k tomu opravňuje? Neměl by se za dané situace Peltovy role ujmout výhradně první místopředseda? V této souvislosti si připomeňme, kdo tedy nyní řídí český fotbal. Stačí si zopakovat některé články, které jsme o kontroverzním místopředsedovi a bývalém rozhodčím v nedávné minulosti publikovali.

Už před čtyřmi lety jsme na serveru fotbal.hattrick.cz informovali o tom, že místopředseda za Čechy Roman Berbr, jinak též šéf Plzeňského fotbalového svazu a životní partner předsedkyně Řídící komise pro Čechy FAČR a bývalé šéfky profesionální komise rozhodčích Dagmar Damkové, měl být s okamžitou platností vyřazen z řad rozhodčích!

Kým? Pěti členy Západočeského fotbalového svazu. Kdy? Už před více než před sedmadvaceti lety – 2. května 1990.

Důvod: a) úplatky od rozhodčích za postupy, b) ovlivňování zápasů, c) ovlivňování delegáta. Usnesení členů tehdejšího Západočeského fotbalového svazu podpořené fotografií ručně psaného zápisu z jednání přinesl deník Blesk v pondělí 1. července 2013 jako svou hlavní zprávu dne.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: isifa.com/Eduard Erben)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

SPECIÁL K MS PRÁVĚ V PRODEJI

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace