eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Berbr je prý Churchillem českého fotbalu. Místopředseda FAČR, který se zase soudí, opět perlil

📁 Aktuálně, Blogy, Domácí fotbal, Fanoušci, Het liga, Homepage, Pavel Procházka, Topstory 🕔7.2.2018

Berbr je prý Churchillem českého fotbalu.

ÚTERNÍ RÁNA PAVLA PROCHÁZKY – Ve středu 7. února 2018 se od 9 hodin uskuteční v jednací síni číslo 1321 Obvodního soudu pro Prahu 9 další stání soudního sporu místopředsedy FAČR Romana Berbra s bývalým ligovým rozhodčím Tomášem Kovaříkem. V hlavní roli je už ovšem jiná soudkyně, Eva Němečková totiž loni v září vyměnila Sylvu Mašínovou, jež nyní čelí kárné žalobě ministra spravedlnosti Roberta Pelikána. Mašínová rozhodla podezřele rychle v Berbrův prospěch, aniž by předvolala jediného Kovaříkova svědka a nařídila, aby se Tomáš Kovařík Berbrovi za své výroky v médiích ohledně toho, že komisi rozhodčích údajně řídil místopředseda FAČR, omluvil.

Městský soud ovšem případ vrátil Obvodnímu soudupro Prahu 9 s tím, že Mašínová si počínala velmi nesprávně a případ ji odebral. A nedávno vyšlo z policejních odposlechů najevo, že soudkyně byla dobrou známou expředsedy FAČR Miroslava Pelty, který byl mj. připraven svědčit v Berbrův prospěch. Pelta ji například zval na lukrativní zahraniční zájezdy, zajišťoval ji vstupenky a také si s Mašínovou častokrát telefonoval. Shodou okolností v den před jednáním i po jednání v kauze „Berbr vers. Tomáš Kovařík“.

Koncem minulého týdne vyhlásil deník Sport ve svém seriálu Romana Berbra nejmocnějším mužem českého fotbalu. A pořídil s ním obsáhlý, třístránkový rozhovor. O této kauze nepadlo ovšem ani slovo. Stejně jako o ostatních soudních sporech Romana Berbra s bývalými rozhodčími či funkcionáři včetně internacionála Ladislava Vízka. Přitom to byl deník Sport, který s těmito lidmi rozhovory pořizoval. A ti lidé kvůli tomu nyní chodí k soudu.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: isifa.com/Eduard Erben)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace