eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Berbr hanil u soudu Peltu. Vymyslel „ješitoměr“ a čím víc mluvil, tím víc si škodil

📁 Blogy, Domácí fotbal, Het liga, Homepage, Pavel Procházka, Topstory 🕔8.2.2018

Roman Berbr u soudu hodně mluvil. I o bývalém šéfovi FAČR Peltovi.

ČTVRTEČNÍ OFSAJD PAVLA PROCHÁZKY – Po pátečním obsáhlém interview pro deník Sport dal o sobě místopředseda FAČR a předseda Plzeňského fotbalového svazu Roman Berbr opět výrazně vědět. Ve středu totiž vystoupil před Obvodním soudem pro Prahu 9 v kauze, v níž žaluje spolu s Dagmar Damkovou bývalého předního ligového asistenta Tomáše Kovaříka kvůli jeho výrokům v deníku Sport.

Jako v několika dalších soudních sporech jde hlavně o to, že Kovařík, stejně jako jeho kolegové, měl prohlásit, že komisi rozhodčích místo Damkové v podstatě řídil její partner Berbr.

Místopředseda FAČR, který požaduje po Tomáši Kovaříkovi omluvu, ve středu mluvil před novou soudkyní tohoto případu Evou Němečkovou takřka hodinu. Často se ovšem mnohdy do svých slov spíše zaplétal a kromě toho, že mj. obohatil český jazyk o nové slovo „ješitoměr“ a nečekaně zkritizoval bývalého předsedu FAČR a svého souputníka Miroslava Peltu, se zdálo, že si v jistých chvílích až škodil. Čím víc mluvil, tím to bylo výraznější.

Roman Berbr si je jistý před „svými ovečkami“ uvnitř fotbalového ghetta, ovšem když se vydá mimo toto prostředí, jako by se jeho „kouzlo“ a moc ztrácejí.

Berbr: Volal mi Pelta…

Ve středu to bylo znát hlavně, když vysvětloval okolnosti, proč byl Tomáš Kovařík vyřazen z listiny ligových asistentů. Tomáše Kovaříka jsem měl zprvu docela rád, ze začátku byl totiž ještě gramotný. Ostatně jsem to byl já, kdo ho v roce 2008 na soustředění v Tunisku zařadil na ligovou listinu. Jenže postupem času se jeho výkony stávaly podprůměrnými,“ tvrdil Roman Berbr ve středu soudu.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: isifa.com/Eduard Erben)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Plakátové číslo s kronikou právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace