eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Ben Chaim v problémech. Měl slavit židovský svátek místo duelu na Dukle? Dělali to i Grant či Benajun

📁 Aktuálně, Blogy, Domácí fotbal, Fanoušci, Het liga, Homepage, Pavel Procházka, Topstory 🕔4.10.2017

Je Ben Chaim pro Spartu skutečně posilou?

STŘEDEČNÍ OFSAJD PAVLA PROCHÁZKY – Stál téměř tři miliony eur, tedy si 76 milionů korun a měl být hvězdou české HET ligy. Jenže osmadvacetiletý izraelský reprezentant Tal Ben Chaim ve službách Sparty vzbuzuje zatím jen rozpaky. Spíš než posilou, je zatím „potížistou“. Často nehraje, často si prý stěžuje na nejrůznější bolístky, když hraje, tak ne tak, jak se od něj čekalo. V sobotu na Dukle nebyl ani na lavičce či tribuně, protože odjel domů, do Izraele slavit tamní náboženský svátek. Prý to tak bylo předem dohodnuto. Navíc nyní Ben Chaim čelí doma nepříjemné žalobě.

Už jsme o ni nedávno rovněž na efotbal.cz psali. „Tal Ben Chaim řeší kromě fotbalových starostí i nejasnosti ohledně svého transferu z Maccabi Tel Aviv. Podle izraelských médií jeruzalémský soud přijal žalobu od dvou agentů, kteří se na jeho příchodu podíleli, ale neobdrželi finanční odměnu (15,5 milionů korun), na kterou měli údajně podle podepsané smlouvy nárok,“ napsal isport.cz.

Bohužel o Ben Chaimovi se v Česku píše hlavně v souvislosti s jinými záležitostmi,než je jeho nesporné fotbalové umění. Třeba se o něm mluvilo hlavně v souvislosti se srpnovým ligovým duelem v Liberci (1:1).

Jak nedávno připomněl Týden, Ben Chaim podle výpovědí z kabin obou týmů řekl libereckým hráčům, že si je všechny koupí jako trpaslíky na zahradu, kapitán domácích Vladimír Coufal jej zase měl počastovat výrazem „fucking jewish“ v narážce na jeho náboženské vyznání. „Zkrátka zbytečná kauza, která jeho nevýrazné herní výkony paradoxně trochu přebila,“ napsal mj. Týden.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: sparta.cz)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Kronika MS a plakátový speciál PRÁVĚ V PRODEJI

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace