eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Bayern zuří, jeho polská hvězda tvrdě mířila do vlastních řad!

📁 Aktuálně, Blog Jana Hrabálka, Blogy, Fanoušci, Homepage, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔11.9.2017

Lewandowski se tvrdě pustil do svého klubu!

BUNDESGÓLY JANA HRABÁLKA – Bayern po třech kolech nevede Bundesligu a je dokonce až šestý. Více než porážka v Hoffenheimu 0:2 ale hýbe bavorským velkoklubem rozhovor a citace Roberta Lewandowského na adresu vlastního zaměstnavatele. Hvězdný Polák si vůbec nebral servítky a ostře se vyhranil proti současné politice klubu!

„Všechny špičkové kluby v Evropě kupují hráče a předhánějí se v tom, kdo koho trumfne, ale tady v Bayernu se s ničím takovým nepřišlo,“ řekl Lewandowski. „Bayern nikdy nedal za hráče více než 40 milionů euro, což je dnešní přestupové politice už částka víceméně průměrná a je to hranice, která odděluje průměrné hráče od špičkových. S takovou budeme těžko konkurenceschopní,“ nebral si Lewandowski servítky.

Bayern z toho zuří, jejich tiskové oddělení bylo obráceno naruby. Lewandowski totiž tato kritická slova pronesl minulý týden během reprezentační přestávky v rozhovoru pro Bild, který s varšavským redaktorem tohoto periodika vedl ve svém rodném jazyce. Tedy na hony vzdálen „cenzuře“ tiskových zaměstnanců klubu.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: bundesliga.de)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace