eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Barošova hitparáda: Zlato získává „vůl“, stříbro „ču*ák s pí*ou“, čtvrtý skončil „zm*d“

📁 Aktuálně, Blogy, Domácí fotbal, Homepage, Pavel Procházka, Topstory 🕔2.10.2018

Barošův slovník v zápase proti Slavii obsahoval nejeden vulgarismus.

ÚTERNÍ RÁNA PAVLA PROCHÁZKY – Expert deníku Blesk na odezírání ze rtů Miroslav Kindel to určil jasně, útočník Baníku Ostrava Milan Baroš po svém zaslouženém vyloučení v úvodu ligového utkání se Slavií (2:1) počastoval hlavního rozhodčího Berku a čtvrtého sudího Proskeho minimálně čtyřikrát „volem“. Stříbrnou medaili pak získali shodně „ču*ák“ (případně „ču*áci“) s „pí*ou“ (třikrát), bramborovou medaili bere „zm*d“ (dvakrát). Přičemž je nutno konstatovat, že „vůl“ byl v jednom případě „zku*venej“, zatímco „zm*d“ byl nejen „zku*venej“, ale i „ulhanej“. A „ču*áci“ získali jak titul „vym*daný“, tak i „zku*vení“.

Dlužno dodat, že nedělní vulgární výkon ikony Baníku Ostrava byl patrně ještě kvalitnější a bohatší, ale kvůli Barošovu pětačtyřicetivteřinovému monologu zády ke kameře může porota při stanovení pořadí Milanových oblíbených výrazů vycházet jen z toho, co odborníci viděli. I tak toho bylo dost. Expert žasne, laik se diví. Bravo!

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: facebook.com/fcbanik.cz)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace