eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Barca může od ledna opět nakupovat! TOP 5 hráčů, na které má políčeno

📁 Homepage, Hráči, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔29.11.2015

philippecoutinho_bezmicehrapohleddolu_liverpoolfc_comPhillipe Cutinho je pro Liverpool nepostradatelný.

Ačkoliv FC Barcelona šlape jako perfektně namazaný stroj, její fanoušci už netrpělivě vyhlížejí 1. leden, kdy se opět otevře přestupové okno. To nadcházející bude pro Barcu výjimečné, neboť po zákazu registrovat nové hráče opět bude moci otevřít peněženku a rozčeřit přestupové vody.

www.FCBarcelona.cz, můj zdroj informací o katalánském velkoklubu

Už teď se spekuluje, kdo by mohl uvíznout v jejích sítích. Ne že by klub někde tlačila bota a nutně potřeboval posílit, ale pro upevnění pozice jednoho z nejlepších týmů Evropy bude přece jenom muset kádr doplnit. Hvězd, po kterých katalánský klub půjde, se najde spousta. Tady je 5 opravdu TOP, kteří by si dost možná měli už začít balit, protože zájem o ně ze strany Barcy je velký.

Phillipe Coutinho (záložník, FC Liverpool)

Byla by to pro fanoušky Liverpoolu rána. Vždyť Brazilec Coutinho je bezkonkurenčně největší hvězda jejich týmu, která navíc pod Jürgenem Kloppem poskočila na další level a předvádí daleko lepší výkony než kdy dřív.

To pochopitelně neuniklo pozornosti Barcelony, která podle mnohých zdrojů udělá z Coutinha svůj hlavní přestupový cíl. V případném Brazilcově přestupu se prý hodně angažuje i bývalý hráč Liverpoolu Luis Suárez.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace