eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Baník vsadil na doktora s atestacemi. Kdo ale sestoupí z ligy?

📁 Aktuálně, Blog Jana Hrabálka, Blogy, Domácí fotbal, Fanoušci, Het liga, Homepage, Topstory 🕔13.3.2018
Baník vsadil na doktora s atestacemi. Kdo ale sestoupí z ligy?

Bude se Zbrojovka letos poroučet o patro níže?

MEZI ŠESTNÁCTKAMI JANA HRABÁLKA – Je v tom prvoligovém fotbale pořádný hokej, co? Tedy alespoň v boji o záchranu, kde skoro všechny podzimní a zimní teorie vzaly za své. Kdo by si vsadil na zmrtvýchvstání Jihlavy a tucet jejich jarních bodů? Kdo by tipoval, že se částečně zvedne Slovácko či hodně Karviná? No jo, ale kdo tedy sestoupí?

Podívejte třeba na Zbrojovku. Získala tři body se špičkovou Olomoucí a vyválčila bod na Spartě, kde mohla nakonec mít i tři. Jenže nezvládla domácí duel s Boleslaví a naráz je v záchranářských vodách namočena až po uši. Navzdory tomu, že nijak špatně nehraje. Přitom Pivarníkova skvadra záchranářské práce mít v popisu práce neměla. Ale má je.

Kapitolou samou pro sebe je Baník. Během zimy nakupoval jako zběsilý, aby si ale ten největší trumf nechal až na úplně poslední chvíli. Jaro bez výhry a se zápasem doma proti Plzni k dobru odskákal Radim Kučera. Trenér s jistou perspektivou, který zatím ale nedorostl do parametrů pro první ligu. Byť mu cestičku neumetal nikdo jiný, než legendární Petr John Uličný.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: fczbrno.cz)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace