eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Baník má v kádru samé zobáky! Kterých pět hráčů má na svém kontě nejvíc startů v GL?

📁 Domácí fotbal, Gambrinus liga, Topstory 🕔24.2.2014

gregusjan_trenink isifamafraalexandrsatinsky

Baník Ostrava se nedělal před startem jarní části Gambrinus ligy žádné plané naděje, jeho hlavním cílem byla a stále zůstává záchrana v nejvyšší soutěži a právě k němu se budou svěřenci trenéra Františka Komňackého především upírat.

Zkušený lodivod, který přes zimu posílil realizační tým Baníku, se však poněkud překvapivě rozloučil s několika zkušenými hráči v čele s dlouholetou ostravskou ikonou Martinem Lukešem a v boji o setrvání v Gambrinus lize tak má k dispozici dosti nezkušený kádr, a to by se mohlo v průběhu jara projevit.

Většina členů prvního týmu Baníku včetně brankářského postu má totiž na svém kontě v lepším případě několik desítek startů, ale drtivá většina nemá za sebou ani deset utkání v první lize. Kdo patří do zkušeného jádra, na němž to bude nyní stát?

5. Ján Greguš (záložník, 23 let, Slovensko) – 67 startů v Gambrinus lize

Talentovaný slovenský fotbalista se vrátil do Baníku v zimě po roční anabázi v anglickém Boltonu a v mladém ostravském týmu by měl patřit k oporám a vůdčím osobnostem mužstva. Zkušenosti z drsného anglického prostředí by se mu tak mohly náramně hodit.

Poté, co mužstvo opustil kapitán Martin Lukeš, by měla patřit mezi jeho úkoly nejenom spolehlivá defenzivní činnost, ale  ve středu záložní formace by se měl snažit i tvořit hru a vnést do ní patřičnou kreativitu s případnou překvapivou přihrávkou za obranu soupeře.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace