eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Bale a spol. se nestačili divit! Návrat Velšanů do vlasti se podobal tomu islandskému

📁 Aktuálně, EURO 2016, Fanoušci, Homepage, Reprezentace, Sociální sítě, Topstory 🕔14.7.2016

garethbale_navratzeuro16fotky_kolazhattrickuWales se dočkal skvělého přijetí!

wales_logo85x85SOCIÁLNÍ SÍTĚVelšský národní tým se vrátil do své vlasti v podobném stylu jako Islanďané! Oba toho mají hodně společného, alespoň co se letošního fotbalového mistrovství Evropy ve Francii týče. Proč, ptáte se?

Ani od jednoho mužstva se na turnaji rozhodně nečekaly žádné zázraky, reprezentační týmy Walesu a Islandu patřily jednoznačně mezi outsidery. Jak ale všichni dobře víme, fotbal nemá logiku a papírové předpoklady mnohdy hrubě nevyjdou!

Island se probojoval ze skupiny, pak v osmifinále senzačně vyřadil Anglii! Stopku mu vystavila teprve až ve čtvrtfinále domácí Francie. Wales na tom byl ještě lépe! Vyhrál skupinu B, pak vyřadil Severní Iry i Belgičany. Teprve až v semifinále prohrál s Portugalci.

Návrat do Walesu byl neskutečný! V Cardiffu byly tisíce fanoušků, parta okolo trenéra Chrise Colemana a hvězd Garetha Balea s Aaronem Ramseym se měla na co těšit. A mohli tak společně slavit největší fotbalový úspěch v historii Walesu.

Podívejte se na ty nejzajímavější fotky z twitterových účtů Walesu i samotných hráčů!

-Jan Hloch-

(zdroj fotek: koláž Hattricku, facebook.com/uefaeuro, twitter.com)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace