eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Ani Levý, ani původní horký favorit Habanec! Slavii by měl nakonec trénovat Hapal

📁 Domácí fotbal, Gambrinus liga, Topstory 🕔10.6.2014

hapalpavel_corgonliga.sk

EXKLUZIVNĚ – Jak už jsme informovali před několika dny, podle všeho se zdá, že se vedení pražské Slavie nakonec dohodlo s trenérem Pavlem Hapalem.

Bývalý československý a český reprezentant, jehož vychovala Sigma Olomouc a hrával coby záložník mj. v Leverkusenu,  na Tenerife  i ve Spartě, naposledy trenérsky působil na jaře 2014 ve slovenské Senici. Nedávno však otevřeně v tamních médiích kritizoval kvalitu senického hráčského kádru.

Předtím Hapal vedl Opavu, Zlín, Ostravu a v sezoně 2008 až 2009 i Mladou Boleslav. Na Slovensku trénoval i Nitru, v roce 2010 se stal s Žilinou slovenským mistrem.  V letech 2011 až 2013 koučoval polské Zaglebie Lubin.

Slavia podle zdrojů HATTRICKU původně usilovala o trenéra Slovácka Svatopluka Habance, ten je však v moravském klubu smluvně vázán a nebyl proto uvolněn.

Se Stanislavem Levým, jenž nakonec odmítl místo sportovního ředitele v kyperské Omonii Nicosia, červenobílí zatím podle našich informací nejednali.

-pch- 

(zdroj fotky: corgonliga.sk)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace