eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Anglie bude mít nového kouče až na konci sezony. Žhavým kandidátem Redknapp

📁 Aktuálně, Reprezentace 🕔3.3.2012

Jméno nového trenéra fotbalové reprezentace Anglie bude podle generálního sekretáře tamní federace Alexe Horna známé až na konci této sezony. Horne toto rozhodnutí odůvodnil slovy, že nechce zasahovat do probíhající sezony, informuje o tom agentura Reuters.

Anglická fotbalová federace (FA) nedávno oznámila, že má připravenou listinu případných kandidátů na uvolněné místo po Fabiu Capellovi, jenž se funkce nedávno dobrovolně vzdal. Vzhledem k tomu, že klubová sezona je stále v plném proudu, se ale FA definitivní volbu rozhodla odložit až na období těsně před začátkem evropského šampionátu.

„Bereme v úvahu skutečnost, že řada případných adeptů na tento post má ještě svou klubovou práci a nechceme jim zasahovat do rozběhnuté sezony. Nespěcháme tolik na to rozhodnutí, není třeba se unáhlovat,“ podotkl Horne.

Ve středečním přátelském zápase s Nizozemskem vedl anglickou reprezentaci Stuart Pearce a Anglie prohrála 2:3, přičemž rozhodující branku inkasoval Albion až v nastaveném čase hry z kopačky Arjena Robbena. To ovšem způsobilo rozruch mezi zástupci médií, kteří se ihned dožadovali urychleného výběru Capellova nástupce.

„Myslím, že náš plán výběru je nastavený optimálně. Do Polska a na Ukrajinu přivezeme ten nejlepší možný tým,“ uklidňuje Horne. Žhavým adeptem na post trenéra reprezentace je podle bookmakerů zkušený lodivod fotbalistů Tottenhamu Hotspur Harry Redknapp.

Mediafax / tottenhamhotspur.com

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace