eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Anglický mistr posiluje na novou sezonu! TOP 3 letní příchody do Leicesteru

📁 Aktuálně, Homepage, Hráči, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔4.8.2016

BartoszKapustka_smicemprotiukrajineeuro16_uefa_comKapustka zamířil do anglické Premier League!

leicestercity_logo85x85Senzační titul v Premier League je již minulostí, Leicester City se nyní musí soustředit na novou sezonu 2016/17! Lišky téměř určitě nebudou bojovat o záchranu v soutěži, dostat se ale znovu do nejlepší čtveřice však bude nesmírně obtížné.

Konkurence je velká, mohutně posiloval Manchester United i Manchester City. Navíc Leicester přišel v létě o N’Gola Kantého, jenž zamířil do Chelsea! Alespoň se mu však podařilo (prozatím) udržel Jamieho Vardyho s Riyadem Mahrezem.

Koho si italský manažer Claudio Ranieri v létě přivedl do týmu? Podívejte se společně s námi na TOP 3 dosavadní posily Leicesteru City!

Bartosz Kapustka (19 let, Polsko)

z Cracovia za 7,5 mil. Ł

Teprve devatenáctiletý záložník Bartosz Kapustka se postaral o suverénně nejdražší odchod z polské Ekstraklasy! Anglický Leicester City za něj vyplatí zhruba 7,5 milionu liber, což je přinejmenším úctyhodná částka. Kapustka už si dříve říkal o velkou pozornost, fotbalovému světu dal o sobě ještě více vědět na nedávném mistrovství Evropy ve Francii. Nejvíce zaujal hned v prvním duelu proti Severnímu Irsku.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace