eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Adidas vstoupil do nové éry fotbalu! Staré modely kopaček končí

📁 Fotbal, Homepage, Ostatní, Topstory 🕔29.6.2015

2015_05_26_Adidas_TMA_2974Krejčí, Nedvěd a Lafata předvedly novinky značky adidas.

Pokrok nezastavíme, fotbal už zkrátka není, co býval. Zatímco o vítězství stále rozhodují góly, recept na úspěch je už jiný. Kdo chce zabodovat u fanoušků a zapsat se do historie, musí předvádět nevídané výkony a dokázat zdánlivě nemožné.

Špičkoví trenéři novému trendu přizpůsobují své taktiky a další je následují. Pep Guardiola prohlašuje, že dnes jsou pro úspěšný tým klíčové dva typy hráčů. Ti, kteří tvoří hru, a ti, kteří dělají chaos v obraně soupeře.

Právě pro jejich specifické potřeby vyvinula značka adidas zcela nové modely kopaček. S novou érou fotbalu tak končí všechny předchozí modely. V hlavní roli jsou dnes ACE a X.

Kopačky adidas ACE15 ocení zodpovědní tahouni týmu a hráči, kteří mají rádi vše pod kontrolou. Nejnovější technologie jim zajistí vynikající cit pro míč, takže je bude poslouchat na slovo.

ACE15 Hero VisualKopačky adidas ACE15.

ACE15 mají 3D povrch s neklouzavou vrstvou a nové řešení podešve, díky kterému mohou míč kontrolovat větším počtem kolíků, než bylo dosud možné. Speciální úprava svršku navíc zaručuje perfektní ovládání míče za jakéhokoli počasí. Opory týmu, jako je například David Lafata, tak mají spolehlivého partnera pro každý zápas.

Pro nepředvídatelné kanonýry, jako je Ladislav Krejčí, jsou určené kopačky adidas X15. Jejich stylu hry bude tento lehký ale zároveň stabilní model naprosto vyhovovat. Obstojí během všech nečekaných úniků a prudkých změn směru i na mokrém povrchu.

X15 Hero VisualKopačky adidas X15.

Namáhaným chodidlům přitom poskytují maximální pohodlí a podporu díky jedinečné pevné a přesto flexibilní vnější struktuře. Ani modelu X15 navíc nechybí neklouzavá úprava svršku. Hráče, kteří svým uměním zvedají diváky ze sedadel, tak bude ještě těžší zastavit. Můžeme se těšit na další geniální momenty od těchto nezkrotných dravců.

Nové kopačky se poprvé předvedly během finále Ligy mistrů a hádejte, který tým jich měl na hřišti více! Vstupte i vy do nové éry fotbalu, stejně jako klíčoví hráči vítězné Barcelony.

Kopačky adidas ACE15 a X15 jsou dostupné v adidas Stores, ve vybraných značkových prodejnách adidas, ve specializovaných fotbalových obchodech, vybraných prodejnách sítí A3 Sport, Sportisimo a Intersport a na www.adidas.cz/fotbal.

4000x2000_Adidas_DifferentRules_Boot_Combined_X_AceNové sady kopaček od firmy adidas.

-red-

(zdroj fotek: adidas.cz)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace