eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

5 velkých paradoxů před derby pražských „S“! Co možná leckoho překvapí?

📁 Domácí fotbal, Homepage, Synot liga, Topstory 🕔27.9.2014

lokvencvratislav_radost sparta.cz

Penalty v derby? Raději k nim nedostat příležitost

Derby pražských „S“ patří k nejdůležitějším utkáním Synot ligy a to se pochopitelně projevuje i na rozhodování rozhodčích. Ti jsou donuceni například k odpískání pokutového kopu jenom v opravdu jasných a viditelných případech. V historii Synot ligy se kopalo zatím dohromady v derby 5 penalt, z toho ta poslední v sezóně 2005/06.

Ani sami hráči o exekuci pokutových kopů v derby pražských“S“ ovšem nejeví příliš velký zájem. Z těch pěti případů byl totiž pouze jeden úspěšně provedený. V ročníku 1998/99 Pavel Horváth v dresu Slavie překonal z bílého bodu sparťana Michala Čalouna.

Jinak ale neuspěli ani takový exekutoři jako Vratislav Lokvenc, Richard Dostálek či Karel Piták. A jak rozhodčí Slavii v poslední době křivdí, a ne a ne odpískat penaltu v Synot lize v její prospěch, tak v rámci derby vedou sešívaní poměrně jasně 4:1, navíc s jedním a jediným úspěšným pokusem.

derbyS_strelcipenalty synotliga.cz

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace