eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

5 nejzajímavějších akvizicí portugalské ligy! Z těchto borců mohou být hvězdy

📁 Homepage, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔3.9.2014

casemiro_predstaveni fcporto.pt

Primeira Liga se musí každoročně vypořádat s velkým množstvím odchodů. Týká se to i nejzářivějších hvězd nejvyšší portugalské soutěže, které často míří za lepším směrem na východ. Co je však mimořádně? Primeira, potažmo největší tuzemské kluby, se s tím každoročně vypořádají na výbornou.

I letos opustilo několik klíčových hráčů jak Benficu, tak Porto. V hlavním městě už například fanoušci Orlů nebudou vídat kanonýra Cardoza, v průmyslovějším Portu zase budou postrádat Mangalu, Defoura nebo Nabila Ghilase, jenž už tradičně hostuje v Córdobě. Kdo je nahradí?

5. Casemiro (Brazilec, záložník)

Přichází z Realu Madrid s velkým očekáváním, přestože si díky nabitému kádru největšího světového velkoklubu téměř nezahrál a zkušenosti s evropským fotbalem má pramalé. Přesto, že proti Casemirovi hovoří dost aspektů, tak se zatím prosazuje a je jedním z klíčových hráčů Porta při podařeném úvodu sezony.

V sousedním Španělsku nikdy nezklamal a v bílém dresu patřil k málu hráčů, jež se své šance vždy chopili, jenže po nákupu Kroose dostal přednost třicetimiliónovou cenovkou ověnčený Illaramendi. Přitom je mladý Brazilec spolehlivým buldokem, a pokud bude pokračovat ve svých výkonech, je možné, že se roční hostování v přestup nezmění.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace