eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

5 hráčů Synot ligy, kteří by letos mohli překvapit a zaznamenat velký progres

📁 Domácí fotbal, Gambrinus liga, Homepage, Topstory 🕔23.7.2014

polomroman_hra sparta.cz

Podívejme se na pětici hráčů, které jsme vytipovali, že by letos mohli zaznamenat určitý progres ve svých kariérách nebo výkonnostech. Někteří jsou mladí a čekají, až se pořádně prosadí, jiní se zase už prosadili, ale jejich forma nebyla v posledních letech či sezóně úplně ideální. Nyní začíná nová sezóna, hráči mohou ukázat svůj potenciál a tato pětice má v našich očích velkou šanci, aby svoji křivku výkonnosti naklonili směrem nahoru.

 

Roman Polom, obránce – Dukla Praha

Mladý talentovaný stoper je jedním z obrovské líhně talentů Sparty. Ta má teď ale perfektně poskládaný tým, ve kterém není pro tohoto hráče místo. Proto byl poslán do jiného pražského celku, aby posbíral zkušenosti na prvoligových trávnících. Dá se říct, že nyní stojí před Romanem první velká šance v životě.

Dukla je ambiciózní celek, který bude pomýšlet na co nejvyšší místa v tabulce, ale jenž nemá tak široký kádr, jako třeba právě Sparta. Proto bude mít Polom velkou šanci dostat se do základní sestavy, a pokud se tak stane, určitě nezklame. Potenciál má veliký, takže stačí, když si bude věřit a vše půjde samo.

ČTĚTE TAKÉ: Top tři posily v Synot lize! Kdo nejvíce pomůže svému novému klubu?

(foto: sparta.cz)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace