eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

4 týmy Synot ligy, které se trápí v koncovce, a to i na domácím hřišti

📁 Domácí fotbal, Homepage, Synot liga, Topstory 🕔7.11.2014

petr_mares_hra facebook.com/fchradec

V české Synot lize najdeme týmy, které střílí hromadu branek jako je Plzeň, Jablonec, nebo Teplice se Slováckem, ale i hodně podprůměrných klubů, jenž se na vstřelení gólu opravdu hodně nadře. V tomto směru je úplně nejhorší Hradec Králové, který jako jediný tým nastřílel méně než 10 branek. Ovšem týmů, které se na góly nadřou, a to i na svém hřišti, je opravdu více. Kdo se tedy touto nelichotivou bilancí může v domácí soutěži pochlubit?

FC Hradec Králové

Začneme tedy posledním týmem prvoligové tabulky Hradcem, který je nejhorším týmem soutěže snad ve všech směrech. Na posledním místě ztrácí už 6 bodů na patnácté Budějovice, na svém kontě má pouze jednu jedinou výhru a není se čemu divit, když hráči zkrátka nejsou schopni střílet góly. Ve 13 odehraných zápasech se hradečtí trefili pouze devětkrát. Vyburcovat se nedokážou ani na domácím hřišti, kde zatím získali sice skoro všechny svoje body, ale přece jen 5 bodů ze 7 domácích zápasů je opravdu málo, o 6 vstřelených gólech ani nemluvě.

ČTĚTE TAKÉ: Sparta a Plzeň jsou jistí! Jakých 5 dalších týmů se na jaře popere o pohárové příčky?

(foto: facebook.com/hradec)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace