eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Čtyři největší chyby rozhodčích v Evropské lize

📁 Evropské poháry, Homepage, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔18.3.2016

RefereeAni na evropské scéně nejsou rozhodčí neomylní.

Rozhodčí jsou na domácí scéně často vystavováni kritice za chyby v zápasech. Neomylné muže s píšťalkou však nenajdeme ani při pohledu na evropské poháry. Přesvědčily se o tom i české kluby Sparta Praha a Slovan Liberec. A včerejší osmifinálové zápasy ukázaly, že nejen ony.

Z českých týmů byl rozhodčími nakonec nejvíce ovlivněn Liberec, který i jejich dílem přišel o postup. Dvakrát sudí uškodili i Spartě, ale ta si přesvědčivými výkony postup zajistila i bez jejich přízně. Nejvíce zvýhodněným týmem se pak zdá být portugalská Braga, která by bez zásahu od vyšší síly ve čtvrtfinále soutěže určitě nebyla.

Asteras Tripolis – Sparta 1:1

V nastaveném čase zahrávala Sparta za nerozhodného stavu rohový kop. Míč mířící na bližší tyč přizvednul jeden z domácích hráčů a na druhé tyčy jej hlavou uklidil do brány David Lafata. K překvapení všech však rozhodčí odpískal útočný faul.

Praporek čárového rozhodčího zůstal dole, a tak se jednalo o sólo akci hlavního rozhodčího Strahonji z Chorvatska. V opakovaných záběrech nebylo možné dohledat nedovolený zákrok ani za pomoci mikroskopu. Sparta byla obrána o vítězství a český koeficient o důležité body.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo PRÁVĚ V PRODEJI

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace