eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Jak to dopadlo ve Francii? TOP 3 týmy, které nejvíce překvapily

📁 Homepage, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔28.5.2016

ngolokante_drescaenuprotitoulouse_uefa_com

Francouzskou ligu sice suverénním způsobem opanovalo pařížské PSG, ale od druhého místa spolu týmy sváděly tvrdé boje o každou příčku. Až do posledního kola bylo totiž o co hrát. V tuto chvíli už je konec a nastal čas bilancování. Které týmy nejvíce překvapily?

SM Caen

13. místo → 7. místo

Tým z města ležícího kousek od lamanšského průlivu se letos držel nezvykle dlouho v popředí tabulky.  Caen naplno využilo vyrovnanosti francouzské ligy a za pohárovými příčkami zaostalo o pouhé čtyři body. Proklínat může zápasy proti outsiderům. V konečném důsledku šlo o dvě prohry s Lorientem a po jedné porážce od Toulouse, Ajaccia a Remeše.  Ano, proti týmům ze spodu tabulky to Caen opravdu nešlo.

Zajímavé je také, že Caen má výrazně záporné skóre, když vstřelilo pouhých devětatřicet branek oproti dvaapadesáti inkasovaným. Největšími hvězdami týmu byli útočníci Andy Delort a Ronny Rodelin. Ti se dohromady postarali o dvaadvacet branek svého týmu.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace