eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Cesta do minulosti! 4 poslední ročníky, kdy David Lafata nebyl Králem střelců

📁 Domácí fotbal, Homepage, Hráči, Topstory 🕔2.4.2016

lafata_husbauer_sparta.czHušbauer ve Spartě je minulost.

Král střelců v české lize? V posledních letech se z této „disciplíny“ stávala jasná záležitost a koruna pro TOP tuzemského kanonýra byla pravidelně nasazována na hlavu Davida Lafaty.

Pro letošek tomu ale dost možná učiní přítrž Michal Ďuriš. Ze kterých hráčů, kteří Lafatu trumfli, si bude moci vzít příklad? Vyjma sezony 2013/14 to bude cesta do pořádně vzdálené minulosti.

2013/14 Josef Hušbauer

Sezona 2013/14 byla v jasné režii Sparty. Klub s přehledem vyhrál titul a se 78 góly byl nejofenzivnějším týmem. Pořádnou porci z těchto gólů měl na svědomí Davida Lafata, rovných 16, jenže to mu mezi kanonýry po 3 triumfálních ročnících vyneslo jen dělené 2. místo.

Střelcem číslo 1 byl jeho spoluhráč Josef Hušbauer. Ten, ačkoliv nastupoval v záloze, vstřelil o 2 branky víc a překvapivě si odnesl korunu pro krále střelců. Jak ale všichni ví, pro Hušbauera to byla zatím poslední vydařená sezona v Synot lize.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace