eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Jonas a ti další! TOP 3 střelci v portugalské lize

📁 Homepage, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔5.3.2016

moreira_fcpf_pt

Moreira je velkou oporou svého týmu

Portugalská nejvyšší soutěž nepatří mezi ty nejsledovanější, ale dokáže generovat pozoruhodné hráče. Bylo by nemístné opomenout úspěchy, kterých každoročně dosahují portugalské týmy v pohárech. Hlavně Benfica a Porto mají v posledních letech velké úspěchy. To svědčí o velké kvalitě místní ligy. K tomu všemu dnes probíhá zápas mezi prvním Sportingem a druhou Benficou.  A komu to v té lize nejlépe střílí? Dozvíte se v článku.

3) Bruno Moreira, Paços Fereira

28 let, 21/14

Osmý tým tabulky má v Moreirovi učiněný poklad. Je suverénně nejlepším střelcem týmu už druhou sezonu za sebou. Moreira přitom do loňské sezony žádnou velkou kariéru neudělal. První kontakt s nejvyšší soutěží zažil před pár lety v Nationalu, kde však žádnou díru do světa neudělal. Následovala půlroční neúspěšná anabáze v Bulharsku a působení v portugalské nižší soutěži.

Z ní jej však hned po roce vysvobodil tým Paçosu Ferreiry. Ten sice nepatří poslední sezony úplně ke špičce ale osmadvacetiletý střelec v něm stejně září. Čtrnáct branek v jednadvaceti ligových zápasech jej řadí na třetí místo mezi všemi střelci působícími v portugalské lize. Bude mu to pálit i nadále?

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace