eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Pomůžou napravit špatný podzim? TOP 3 hráči Teplic, které se vyplatí na jaře sledovat

📁 Domácí fotbal, Homepage, Synot liga, Topstory 🕔13.2.2016

soungolesoune_hra-fcslovanliberec.cz FC Slovan ( FOTO Jaroslav Appeltauer )

Talentovaný záložník během zimní pauzy posílil Teplice

Dneska to konečně vypuklo! Zápasem Zlín – Sparta začala jarní část nejvyšší české soutěže. Svůj první zápas dnes odehrály i Teplice. Ty po zpackaném podzimu musí na jaře zabrat a během zimního okna přivedli velké množství posil. Na které hráče se během jara zaměřit?

3) Daniel Soungole, záložník, 20 let

Že nevíte o koho jde? Soungole je defenzivní záložník, který přišel z Liberce do Teplic teprve nedávno v rámci výměny za Radima Breiteho. V loňské sezoně byl bývalý mládežnický reprezentant Pobřeží Slonoviny hlavně na jaře nedílnou součástí liberecké sestavy. To se však změnilo s příchodem trenéra Trpišovského a během podzimu se Soungole dostal na hřiště pouze sporadicky.

S příchodem do Teplic se mu otevírá nová šance. S trenérem Vavruškou se dobře zná a dá se předpokládat, že počet odehraných minut mladému středopolaři určitě poroste. Pro Teplice by měl být mladý záložník určitě přínosem hlavně v defenzivní činnosti, která během podzimu velmi často haprovala.  Nesmíme zapomenout, že Soungolemu bude letos teprve jednadvacet a dřímá v něm obrovský potenciál.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

SPECIÁL K MS PRÁVĚ V PRODEJI

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace